OKAZION Mercedes ML430 Amerikane

3 700 EUR

Shitet nga: Daniel 03 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 430
Shes Mercedes Benz. ( Daimler Craisler) ML Amerikane , 4.3 benzine & gaz, full opsione, sallon lekure,ne gjendje si nga fabrika, kamio automatike,tiptronik, navigator, tv, baxho elektrike, pasqyra elektrike me ngrohje,disqe alumini origjinale te saj nr 17, goma 4 stinet "scorpion pirelli",ne gjendje pothuaj te reja etj. Me te gjitha dokumentat e paguara deri ne fund te vitit 2017. Eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Shitet per arsye ndrrimi kategorie, ose ndrrohet me regina koke ne koke. Cmimi 3.700 euro.Nr cel.0685476061.
Leaflet
Në fillim