SHITET C CLASS 200 CDI

5 500 EUR

Shitet nga: AUTO ERLI 28 Jan 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
MERCEDES C CLASS 200 CDI EVO
VITI 2005 , KAMBIO AUTOMAT
DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VITI DERI NE FUND TE DHJETORIT 2020,
1 MUAJ KA QE KA ARDHUR NGA HOLLANDA, NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,
AUTO ERLI
0682080520


WhatsApp:
0682080520
Leaflet
Në fillim