Shitet A-Classi

2 000 EUR

Shitet nga: Krenar 29 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 170
Makina eshte ne gjendje te perkryer dhe eshte gati per te dale ne rruge .Ka nje motor 1.7 nafte shume ekonomik
Leaflet
Në fillim