Okazion mercedes benz aklas 1400 euro

Shitet nga: Niku 14 Sht 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shes nje mercedes-benz aklas 140 benzin vit prodhim 2001..kamje manuale ...me kondiciner.ne gjedje te mir ..e mir bajtur..hapje byllje me pult gjama elektronike dy te parit me dokomenta te paguar...vaj dhe filtra sa po jan druar ...cmimi 1400 euro...i diskutuar...per mo shum info na kontaktoni...0692282424
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim