Shitet dhe nderrohet

Shitet nga: Eri 07 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 LEK

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Makina eshte e sapo hardhur nga italia eshte 1.4 bezin eshte shume e mirmbajtur me te gjitha letrat te prera per 1 vit makina eshte gati per cdo lloj prove shitet ose nderrohet me makin me te madhe shitet 2miljon e 200 mije
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim