Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Fier

A-Class , 561
B-Class , 187
C-Class , 2888
CE-Class , 4
CL-Class , 11
CLA-Class , 13
CLC-Class , 5
CLK-Class , 126
CLS-Class , 147
E-Class , 2377
G-Class , 11
GL-Class , 30
GLA-Class , 2
GLC-Class , 4
GLE-Class , 22
GLK-Class , 26
ML-Class , 570
R-Class , 24
S-Class , 331
SL-Class , 4
SLK-Class , 17
V-Class , 31
190 , 38
200 , 508
220 , 1246
230 , 62
240 , 70
250 , 278
260 , 4
270 , 420
280 , 68
290 , 30
300 , 82
320 , 216
350 , 88
380 , 2
400 , 10
416 , 11
420 , 3
450 , 1
500 , 11
560 , 6
600 , 4
MB 100 , 1
Vaneo , 11
Vario , 9
Viano , 40

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 12:02
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz ML (GLE line)

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 14:17
Linku:
Makina , Fier

GLE 350 Nafte‼️

33 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:21
Linku:
Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ GL 350 BLUETEC FULL OPSION

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:35
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 200 CDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 180 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 02:16 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:51 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:48 Makina , Fier

Mercedes Benz C 300 B+G

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:58 Makina , Fier

ML 350 AMG line nga fabrika super full dogan e paguar

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:58 Makina , Fier

C220 SPORT EDITION SUPER GJENDJE MAKINA ARDHUR NGA ��������

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:52 Makina , Fier

Mercedes-benz C203 2007

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina , Fier

BENZ E 210 3.2 V6 BENZIN GAZ.AUTOMAT

4 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:45 Makina , Fier

Sprinter 8+1 Benzin Gaz 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:45 Makina , Fier

ML350 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:43 Makina , Fier

��✅Mercedes A180 Nafte Automatike 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 Makina , Fier

Mercedes B200 Benzine Automatike Viti 2010 Sapo Ardhur Nga Z

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:42 Makina , Fier

SHITET E CLAS VITI 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:33 Makina , Fier

Mercedes Benz C220

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:21 Makina , Fier

SHITET BENZ ML 350

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:21
Linku:
Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ GL 350 BLUETEC FULL OPSION

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Fier

Glk 2015 naft panoram

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Fier

Glk 2013 naft

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:17 Makina , Fier

OKAZION Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 Makina , Fier

Mercedes Benz E class 320 Evo Avantgard ☎️0696689881☎️

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Fier

Mercedes E320 Evo Full Option Avantgarde ☎️0696689881☎️

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Fier

‼6800€‼Mercedes C class AVANTGARDE (automat )☎️0696689881

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Makina , Fier

BENZ GLK VITI 2013 NAFT 250 ME DOGAN

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:22 Makina , Fier

MERCEDEZ GLK 250 VITI 2013 NAFT

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 Makina , Fier

BENZ GLK VITI 2013 NAFT 250 ME DOGAN

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:16 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 250 AMG LINE

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:16 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz A class 180 Avantgarde

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:16 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK ��������

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:16 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz ML 350 ...AMG Line...

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz ML 350 bluetec ...AMG Line..

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:15 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz GLE AMG LINE 350 bluetec

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:15 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz ML 350 ...AMG Line..

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:02 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 Full Option ☎️0696689881☎️

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 Makina , Fier

shitet sprinter frigorifer

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PANORAMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE PANORAMA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC AMG LINE FULL

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:31 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C180 08 KOMPRESOR ZVICRA CH

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:31 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C180 KOMPRESOR ZVICRA CH

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:31 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C220 2012 ZVICRA CH

12 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:28 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ E 300 EVO 08 FULL

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C200KOMPRESOR ZVICRA CH

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C220 CDI

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 Makina , Fier

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 Makina , Fier

��okazion S550 4Matic lungo

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 Makina , Fier

W204 full options okazion x 3 dit‼️

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:12 Makina , Fier

Shitet C Klass 300 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione