Okazion Ford mondeo

1 700 EUR

Shitet nga: Toni 02 Qer 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Shitet ford mondeo 2.0naft viti 2002 por me luk 2006 sherbime te bera vaj filtra ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike okazion per pak dit 1700euro whacap 0695408332
Leaflet
Në fillim