Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Mondeo ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej Ford Mondeo në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Mondeo ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford Mondeo ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.19 Mar 13:09
Linku:
Makina , Tiranë

Ford mondeo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:37 Makina , Kavajë

Ford mondeo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

FORD MONDEO 2.0 NAFT AUTOMATIK 2010 SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 2017

9 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:33 Makina , Durrës

Ford Mondeo Viti 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:00 Makina , Tiranë

Pjese per Ford Mondeo 2.0tdci automat

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:35 Dyqani Makina , Tiranë

FORD MONDEO 1.8 NAFT 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 13:09
Linku:
Makina , Tiranë

Ford mondeo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 08:36 Makina , Durrës

Ford mondeo.20.viti.2008.Benzin .��������

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 23:08 Makina , Fier

Ford Mondeo Titanium Full

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 23:08 Makina , Fier

Ford Mondeo Titanium Full ✅️✅️

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:15 Makina , Berat

Super makin per familjar

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:07 Makina , Tiranë

TAKSI PLUG-IN & HYBRID EURO 6 ME KARIKIM 220V

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 22:53 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 1.8 Benzine gaz Sw 1994

170 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 12:53 Makina , Berat

Shitet

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 09:20 Makina , Durrës

Ford

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:45 Makina , Berat

Berat

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:51 Makina , Durrës

Ford Mondeo

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:23 Makina , Berat

��️��️FORD MONDEO 2015 ��️��️ AUTOMATIKE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 08:39 Makina , Tiranë

PLUG-IN ELECTRIC HYBRID FORD MONDEO. HYBRIT

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 21:45 Makina , Berat

Ford

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 21:30 Dyqani Makina , Durrës

����FORD MONDEO 2.0 DIESEL AUTOMAT����

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 18:37 Makina , Tiranë

Okazion: Ford Mondeo 1.6 TDCI ecoNetic, 2011

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Mar 13:18 Dyqani Makina , Tiranë

2015 - FORD MONDEO 2.0 TDCI - FULL

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 11:57 Dyqani Makina , Tiranë

FORD MONDEO | 2010 | 1.8 | DIESEL | MANUAL | 193000 km

614 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 15:45 Makina , Durrës

Ford mondeo 2.0 nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 16:50 Makina , Kurbin

✅ Ford Mondeo 2.0Tdci Automat ✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 10:19 Makina , Korçë

FORD MONDEO PORTOBAGAZH

1 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 16:43 Makina , Berat

OKAZION

5 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:27 Makina , Berat

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 19:38 Makina , Tiranë

Ford Mondeo

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 13:27 Makina , Tiranë

Okazion super ekonomik 0684002642

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:57 Makina , Berat

Ford Mondeo

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 16:28 Makina , Berat

Ford

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 10:29 Makina , Tiranë

Shitet

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 19:56 Makina , Durrës

Shitet Ford Mondeo viti 2003.

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 11:37 Makina , Durrës

OKAZIONN!

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 13:06 Makina , Fier

FORD MONDEO 2.0 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 12:41 Makina , Durrës

Shitet okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 21:18 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 20:50 Makina , Përmet

Permet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 17:27 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 22:35 Makina , Vlorë

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 22:22 Makina , Vlorë

Vlore

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 20:37 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 19:06 Makina , Tiranë

Shitet okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 18:47 Makina , Krujë

Ford Mondeo

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 19:41 Makina , Tiranë

Shitet okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 20:22 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 22:31 Makina , Tiranë

Psku

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Ford Mondeo ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Mondeo ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford Mondeo ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Mondeo ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Mondeo ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Mondeo ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Mondeo


Keni Ford Mondeo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford Mondeo ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione