OKAZION

1 500 EUR

Shitet nga: Naim Hoxha 08 Korr 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet ford focus i vitit 2000 me 230 mij km,ne gjendje sh te mire motorrike dhe xhenerike,me letra deri ne fund te shkurtit 2021
cmimi 1500€
Naim Hoxha
0682998745
Leaflet
Në fillim