Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Focus Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Focus | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:08
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.6 TDI 116 HP

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:13 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Automat okazionnnnn

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

SUPER OKAZION

5 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Makin per merakli !!!

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus Automat 1.6 diezel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:24 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

ford fokus 1.6 naft viti 2009 manual

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fucus

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Focus 1.6 Naft

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 2.0 benzin-gaz titanium

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 2.0

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:34 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford fokus 1.6 naft manual viti 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet 1.6 nafte AUTOMAT

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.6 TDI 116 HP

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford 1.6 vit 2010

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Okazion ford focus 1.6 naft 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford mundesi nderrimi

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:05 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.6 TDCi

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.6 TDCi

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOKUS 164 MI KM ORIGINALE SUPER GJENDJE 0689400000

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Mundesi Nderrimi *Ford focus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 23:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus ����

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 21:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford.1.6.Naft.2010.

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 21:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.8 Nafte TDi Manual Viti 2001

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 13:06 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 2.0 , Benzin + Gaz, Automatik 155000 km, 7,500 €

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 10:48 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford fokus

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 09:11 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fokus

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 08:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 11:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus ST line 1.6 econetic

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 11:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus St Line 1.6 econetic

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 10:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS

9 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:04 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus automat 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 10:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Automat 2013 okazionnn

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 10:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus Benzin-gaz 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 07:15 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

BLEJ MAKIN

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 18:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus Atomat

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus automat

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 22:57 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet FORD FOCUS ST - 2016

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus Atomat

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus Atomat

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

shitet ford fokus 1.8 naft TDDI viti 2002 ME LETEA te pagu

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet ford fokus viti 2004 ne gjendje shum te mir motorrike

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet ford fokus Tddi Ne gjendje shum te mir motorrike dhe

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 18:34 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 14:53 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus1.6 Benzin - Gaz 2008

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:15 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

♦️Super gjendje.benzin-gaz.♦️

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Focus | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione