Ford Focus 2004

Shitet nga: Armando 23 Tet 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorrike dhe ajo xhenerike. E paster si nga jashte ashtu edhe tapiceria. Motori 1.8 nafte, shume ekonomike. Cmimi 2000 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim