BMW 550i LIMITED EDITION - Mundsi Nderrimi

Shitet nga: Bmw 550i 24 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
550
Shitet BMW 550i LOOK M// origjinal nga fabrika LIMITED EDITON, benzin-gaz ( tek shkruajtur dhe ne leje qarkullimi ) impianti gazit me garanci , gomat e reja dhe disqet e rinj, viti prodhimit fundi i 2008 me 229.710 km . Full Options- dyer me thithje , serdilje elektrike me ngrohje dhe memorje , timon elektrik ,radar per rrugen ( dridhet timoni kur del nga vizat e bardha ) , night vision( kamera naten) , baxha xhami , tregues kilometrazhi ne xham, sensor parkimi , klima , bagazhier me 6cd , marmita me zhurem origjinale etj . Makina eshte ne gjendje super me te gjitha sherbimet e bera rregullisht e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj, teper e shpejt si makin dhe e sigurt ne rrug . Cmimi 16500€ i diskutueshem dhe mundsi nderrimi . Whats app-Viber-0697806006. JU FLM
Bmw 550i
0683451014
Leaflet
Në fillim