Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Fier

Seri 1 , 146
Seri 2 , 1
Seri 4 , 5
Seri 3 , 563
Seri 5 , 342
Seri 6 , 18
Seri 7 , 117
M-modele , 63
X-modele , 420
Z-modele , 7
2002 , 5
i3 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Qer 17:54
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Shitet x5 benzine gaz okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 20:39 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Shitet x 5

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW SERIA 5 VITI 2016 NAFTE 3.0

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:04 Makina  ·  BMW  ·  i3  ·  Fier

Super Okazion BMW I3 Elektrik+benzin

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:33 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

X5 3.0 Benzin+Gaz Look M Full Panoram Letra Paguara Super Gj

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:51 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Fier

✅1.6 NAFTE 2013✅

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:57 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Fier

BMW 750LD XDRIVE 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:00 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

SHITET BMW X5 M50i VITI 2020 INDIVIDUAL SUPER FULL

59 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:28 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Fier

Bmw 116 122cv

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Fier

Bmw X1 viti 2011 2.0d 177cv

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

Bmw X3 viti 2006 2.0d 150cv

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:04 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

Bmw X3 viti 2008 2.0d 150cv

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:04 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

BMW X3 E83 3.0d 218cv

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:00 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320d viti 2011 2.0d 184cv

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:06 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 look M 7 vende full opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:06 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.5 2011 Full option

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:02 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.5 diesel look m fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 01:51 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.5 look M full opsion

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 15:59 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Shitet

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 10:48 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW GT 535i

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Fier

BMW 118 2.0 NAFT 2014 GJENDJE PERFEKTE

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 06:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Bmw X5 3.0si Benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 22:47 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Shitet BMW X6 Benzin-Gaz

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 20:10 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet bmw320d coupe manual

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:08 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Fier

��������Bmw 320 x drive 2010 automat

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 19:41 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Fier

BMW 730Li 2020 FULL OPSION

58 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 19:06 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Bmw X5 3.0 benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 17:16 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

SHITET BMW X3 ( X-Drive )

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 09:11 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Bmw X5 3.0 Benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 11:56 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Fier

BMW seria 3 modeli 325D-2012 e91/touring

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:56 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Fier

BMW seria 3 modeli 325D-2012 e91/touring

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:55 Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Fier

SHITET BMW SERIE 1

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 11:28 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Bmw X5 3.0 benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 06:59 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Bmw X5 3.0 benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 11:49 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Fier

BMW 525D AUTOMAT 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 22:22 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 Benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 12:56 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Fier

Bmw F10 11300€

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 10:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Bmw X5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 19:56 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Fier

SHITET BMW SERIE 6 ( X-DRIVE )

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:56 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Fier

SHITET BMW SERIE 6 ( M-PACKET )

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 11:39 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Fier

2011 bmw 528i

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 17:48 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Fier

Bmw x5 M 3.5 naft

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Qer 17:01 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Fier

BMW 325d 2012- Touring/e91

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 00:35 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Fier

Bmw-530i

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 21:36 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Fier

Super Okazion

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:48 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Fier

Shitet bmw ne gjendje shum te mir

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 19:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 M40d

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 19:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 35i Benzin 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.0 Benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 16:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320 Naft 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 18:47 Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Fier

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione