BMW 530 -06

10 000 EUR

Shitet nga: Ervin 24 Mar 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 5 / BMW
Modeli
530
BMW-seria 5 look M full ekstra jashte dhe brenda. Dritat kseno sensor per drita te gjata te shkurta sensor parkimi sensor shiu. Kilometrazh ne xham. Sedilje lekure me ngrohje dhe me sensor sipas trupit . Disqe 19 goma te reja . Sherbimet te gjitha te bera makina s ka asnje gervishtje eshte ne gjendje perfekte.
Leaflet
Në fillim