Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 530 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW 530 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

✅OKAZION✅BMW GT530

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 02:03 Makina , Durrës

BMW 530 XD (4x4), 2008, Automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

BMW 2008 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA FULLLLLLLLLLLLL

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530i Benzine Gaz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:57 Makina , Sarandë

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

Shitet BMW Serie 5 Viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Bmw 520.525.530.535 shiten disce bmw

130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:55 Makina , Durrës

Bmw 530 D look M

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Makina , Durrës

BMW 530

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Makina , Tiranë

SHITET BMW 530 D

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:34 Makina , Tiranë

Bmw 530 nafte 2011 okazion !!!

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Dyqani Makina , Kukës

BMW F10 530D automat ardhur nga gjermania

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 Makina , Durrës

BMW SERIA 5 525 D VITI 08 SUPER NE GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:24 Makina , Elbasan

Shitet 530i benzin gaz gjendje super 8800 euro i disk

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:05 Makina , Tiranë

BMW E PERSONALIZUAR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:38 Makina , Tiranë

Okazion BMW ndrrohet me makin me te re

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:12 Makina , Pogradec

BMW SERIA 5 F10 ��������

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Makina , Tiranë

BMW E39 530i benzin 2002 automat 276000 km "Super"

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:54 Makina , Lushnjë

BMW Seria 530 Naft 2010 Automat

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 Dyqani Makina , Elbasan

Bmw 530 sw

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:55 Dyqani Makina , Elbasan

BMW 530 d X-drive

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 07:49 Makina , Tiranë

BMW 530D����2006✅€5400❌

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

✅OKAZION✅BMW GT530

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 21:55 Makina , Tiranë

Bmw 530

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 21:55 Makina , Tiranë

Bmw 530xd

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:53 Makina , Tiranë

Bmw 530D

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 00:36 Makina , Tiranë

OKAZION - BMW 530xi

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 07:26 Makina , Lezhë

Bmw Compakt & Bmw 530

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Tiranë

bmw automat

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 14:36 Makina , Tiranë

bmw automat

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 12:59 Makina , Vlorë

BMV Seria5 XDrive Nafte Automat viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:22 Makina , Tiranë

Bmw 530

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 16:46 Makina , Tiranë

bmw automat

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:53 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530d

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:49 Makina , Vlorë

bmv seria5

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:49 Makina , Vlorë

bmv seria5

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:49 Makina , Vlorë

bmv seria5

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:43 Makina , Tiranë

BMW seria 5

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 20:55 Makina , Shkodër

Bmw Seria 5 2009 3.0d 7500 Euro

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 12:16 Makina , Shkodër

BMW 530 d x-drive M fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 12:12 Makina , Durrës

BMW SERIA 5 530 D VITI 10 SUPER NE GJENDJE

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 09:02 Makina , Tiranë

Okazion Bmw 530 x drive f10

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:24 Makina , Vlorë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:07 Makina , Tiranë

Okazion !!!

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 15:16 Makina , Lezhë

Bmw E60 per pjes

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:33 Makina , Tiranë

Bmw 530i Benzin-Gaz

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 11:16 Makina , Tiranë

Shitet faqja per makina shitje blerje

150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 00:40 Makina , Vlorë

Shitet

250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW 530 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione