Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 5 Të gjitha në Korçë

518 , 4
520 , 34
523 , 11
525 , 92
528 , 5
530 , 90
535 , 12
545 , 1
550 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:21 Makina , Korçë

BMW 525D XDrive Facelift Viti2009 Sapo ardhur nga Zvicra����

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:59 Makina , Korçë

����Bmw 525D Xdrive Facelift Viti 2009��������

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:12 Makina , Korçë

BMW SERIA 5, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 14:46 Makina , Korçë

❌Shitet&Ndrohet BMW E60 523i❌

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 19:26 Makina , Korçë

Bmw E60 Seria 5 525xd ����

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 21:39 Makina , Korçë

U shit ✅BMW SERIA 5 535i Benzin / Gaz ⛽

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 13:10 Makina , Korçë

Bmw

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 17:54 Makina , Korçë

Bmw 525i

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 17:29 Makina , Korçë

bmw super gjendje okaziom

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 12:48 Makina , Korçë

BMW SERIA 5

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 14:38 Makina , Korçë

Bmw 5 Series e39 525i

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 13:29 Makina , Korçë

shitet bmw super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 13:13 Makina , Korçë

Bmw 530d e60

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:00 Makina , Korçë

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:24 Makina , Korçë

Bmw 530 d����

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:35 Makina , Korçë

U shit faleminderit!! BMW SERIA 5 535i !!

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 13:32 Makina , Korçë

Bmw 530 d����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 20:26 Makina , Korçë

Shitet

13 999 EUR

29 Dhj 10:44 Makina , Korçë

BMW

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 21:26 Makina , Korçë

Bmw 530

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 15:52 Makina , Korçë

����OKAZION����

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 14:57 Makina , Korçë

Shitet BMW 525 OKAZION

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 18:03 Makina , Korçë

BMW 530D

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 16:22 Makina , Korçë

Bmw 530

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:46 Makina , Korçë

Bmw 530 xdriver

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 20:59 Makina , Korçë

Bmw

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
12 Tet 22:40 Makina , Korçë

Bmw E60 530d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 22:24 Makina , Korçë

Bmw seria 5 gaz/benzine

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 00:00 Makina , Korçë

Bmw 525d 2008 Zvicra

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 23:05 Makina , Korçë

Bmw 525d 2008 Zvicer Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 00:13 Makina , Korçë

Bmw

2 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 16:41 Makina , Korçë

Bmw

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 19:28 Makina , Korçë

Bmw

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 07:44 Makina , Korçë

OKAZION ... BMW Seria 5 ...525 XDrive 4x4 2009

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:09 Makina , Korçë

BMW������ OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 15:44 Makina , Korçë

Shitet BMW 525D 2005 Manuale

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 13:03 Makina , Korçë

BMW������

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 21:55 Makina , Korçë

Okazjon bmw benzine gaz

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 12:05 Makina , Korçë

Bmw 525 benzine+ gaz

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:32 Makina , Korçë

BmwE60

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 22:32 Makina , Korçë

Bmw 528i benzine gaz 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:42 Makina , Korçë

Bmw 525d

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 21:49 Makina , Korçë

BMW E60 look M 2011

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 16:18 Makina , Korçë

Bmw seria 5 / 520d

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 18:03 Makina , Korçë

Bmw 525 benzine/gaz

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 02:30 Makina , Korçë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 18:11 Makina , Korçë

Bmv 525 D

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 19:58 Makina , Korçë

Shitet ose ndrohet

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 15:02 Makina , Korçë

Shitet BMW, 2004 520i

11 111 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione