BMW 118i

14 500 EUR

Shitet nga: BMW 15 Pri 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
FULL OPTION. I ka te gjitha opsionet qe ofrohen. Lekure bezhe, Navigator, EfficientDynamics, Start e stop, Ndezja me buton, sensor, kambio automatike, etj. E BLERE TEK BMW ne vitin 2013 me km 0 dhe eshte perdorur vetem ne Tirane. Aktualisht ka 41000 KM.
Leaflet
Në fillim