Tiranë | Automjete | Makina | BMW | Seri 1

114 , 11
116 , 77
118 , 196
120 , 244
123 , 9
125 , 6
130 , 3
135 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:40 ,

Bmv 2006 naft 2.0 Okazion 4200 euro Okazion

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:10 ,

Bmw 2.0 Nafte Automat

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:50 ,

Bmw 118D 2011 143kuaj 2.0 naft Automatic

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:29 ,

BMW SERIA 1

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:23 ,

Bmw seria 1 118d me dogan+liber sherbimesh

Historiku i makinës

4 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Automatike Viti 2005

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:26 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:08 ,

��BMW SERIA 1 118D MANUALE VITI 2006

Historiku i makinës

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:58 ,

Bmw 116i

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:05 ,

Shitet bmw e 2006

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:55 ,

BMW Series 1

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:29 Dyqani ,

U SHIT !! BMW 118 (Seria 1) Diesel

Historiku i makinës

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:47 Dyqani ,

BMW 116D AUTOMATIKE.GERMANY

Historiku i makinës

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 12:19 ,

Bmw seria 1

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 11:19 ,

BMW 120D M Sport

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 22:08 ,

Shitet okazjon

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 10:10 ,

!!!Okazion!!! Shitet Bmw 118d (Me Targa)

Historiku i makinës

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 10:10 ,

Shitet Nderrohet Bmw 118d Nga Italia (Me Targa)

Historiku i makinës

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 11:30 ,

SHITET BMW SERIA 1

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 16:33 ,

70euro te dyja

Historiku i makinës

70 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 14:16 ,

BMW Seria 1 Full Option M Performance

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 19:44 ,

BMW 120d

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 00:45 ,

BMW 120D Nafte Diesel 1 Series Seria 1

Historiku i makinës

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 00:45 ,

Shitete

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:11 ,

Shitet ose nderrohet

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 15:14 ,

OKAZION BMW SERIA 1!!!!!!

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:00 Dyqani ,

Aparat kafe ekspres Bianca S22

Historiku i makinës

24 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 16:30 ,

BMW seria 1 118d 2000cc Nafte 143kf OKAZION!

Historiku i makinës

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 11:07 ,

BMW

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 15:13 ,

Bmw serie 1

Historiku i makinës

4 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 14:11 ,

Shitet Bmw Seria 1

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 11:01 ,

Bmw serie 1

Historiku i makinës

4 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 22:37 ,

Bmw

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 13:28 ,

Bmw 2008 200D

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 23:11 ,

Bmw Seria 1 Shitet ose Nderohet

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 16:36 ,

bmw

Historiku i makinës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 09:37 ,

Bmw 120

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:36 ,

BMW 120

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:17 ,

��OKAZION��BMW SERIA 1 VITI 2008 NAFT 2.0 TIRAN

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 19:45 ,

❌‼OKAZION‼❌ BMW 116i 2008

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Maj 19:07 ,

BMW Seria 1

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:10 ,

Bmw 120 D

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 14:18 ,

Shitet BMW seria 1

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:59 ,

BMW Seria 1 120D 2005

Historiku i makinës

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:04 ,

Shitet BMW seria 1 2.0 diesel manual

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 16:48 ,

��OKAZION��BMW SERIA 1 VITI 2008 NAFT 2.0 TIRAN

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione