BMW X5M 555HP 2010 Bmw x5 Sport

25 000 EUR

Shitet nga: Mikel 30 Pri 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
X5 M
BMW X5 M Supersport. Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike mekanike serviset e kryera se fundmi. Me Dokumenta deri ne Mars 2020.Eshte Gati per cdo lloj prove mund te kontrollohet ne servisi qe ju deshironi.
- 4.4L TwinTurbo
- Sistem xDrive
- Sedilje Lekure Ngrohje/Ftohje
- Dopio Panorame
- Kambio Automatike dhe Marsha ne Timon
- Kamera 360 Grade
- Amortizator Sportiv me Ajer
- Sensor Dritash
- Sensor Shiu
- Navigacion
- AM/FM , 6 Cd Playes, Radio Satelitore, Aux, Bluetooth
- Sedilje me Memorie

Makina ndodhet ne Korce per momentin Kontaktoni +355692926296
Leaflet
Në fillim