Audi A5 !! Coupe !! 2.7 naft !! Vp 2008 !! Automat

10 400 EUR

Shitet nga: Audi A5 12 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
⚜️Okazionnn !!!! AUDI A5 2.7 TDI COPE VP 2008 Dispono Liber Sherbimesh Krom Line Fener Bi Xenon dhe Led Drita Mjergulle Sinjale te Pasqyrat Disqe alumin 19 me Goma 100 % te Rea Kompjuter Bordi Pilot Automatik Navi DVD Mp3 Aux Sendile S-LINE + ngrofje + ftofje ,e tje !!!!!! 10400 € . Cel 068 30 12 901
Audi A5
0683012901
Leaflet
Në fillim