Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A5 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A5 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Sot 22:57 Makina , Durrës

Audi A5 Premium Plus Cabrio 2.0 TFSI Quattro 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Makina , Pogradec

Audi a5

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:06 Makina , Tiranë

Audi A5 Coupé 1,8 TFSI 118 kW, S-line

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Durrës

Audi A5 Quattro S Line

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 Makina , Korçë

Shitet audi a5 cupe 2.7 nafte

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

AUDI A5, SAPO ARDHUR NGA ������������

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina , Lushnjë

Audi a5

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 5 S LINE 3.0 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina , Fier

AUDI A5

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:07 Makina , Tiranë

A5 2017 - 2.0 TDI (Nafte)

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:07 Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 Nafte

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Makina , Tiranë

AUDI A 5-2.0dizel❌

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Audi A5 Sportback

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2012

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:10 Makina , Tiranë

Audi A5 2013 nafte automat

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:55 Makina , Durrës

Audi A 5 Nafte 2.0 Automatik

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:41 Makina , Tiranë

Shitet A5 Okazion

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:28 Dyqani Makina , Fier

Audi A5 S-Line viti 2010 2.0 tdi 170 cv

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:44 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:44 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2013

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:41 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI(biturbo)Quattro 2015

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 23:48 Makina , Tiranë

Okazion Audi A5 S-LINE Quatro Full Option

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 22:26 Makina , Durrës

������������Audi A5 3.0 Diesel

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 22:21 Makina , Korçë

SHITET AUDI A5 2.0 TFSI SPORTBACK BENZINE/GAZ QUATRO

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:21 Makina , Tiranë

Audi A5 S_line 35 Quattro Dinamic.

17 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 18:10 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A5 SLINE

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 17:43 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A5 3.0 TDI LOOK S-5MANUAL 6+1 MARSHE

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 14:03 Makina , Tiranë

Shitet Audi A5 nga familjar

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 13:47 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet audi A5 2013..2.0 tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:00 Makina , Tiranë

❌AUDI A 5❌

14 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 10:44 Dyqani Makina , Durrës

SHITET AUDI A5 I ardhur nga Gjermania

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:09 Makina , Elbasan

��Audi A5��

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:17 Makina , Tiranë

Audi A5 Look s5 quattro 4 dyer

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

2015 - AUDI A5 2.0 TDI QUATTRO

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 06:27 Makina , Berat

Audi A5 2.0 naft automat viti 2014

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 23:27 Makina , Tiranë

A5❌LUK RS❌

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 15:16 Makina , Tiranë

Audi A 5 s line

10 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 20:56 Makina , Tiranë

Audi S5

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 20:37 Makina , Tiranë

Shitet A5 Okazion

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 17:32 Makina , Tiranë

Audi a5 look s5

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:11 Makina , Tiranë

Audi a5 quattro 2.0 tdi look s5

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 05:03 Makina , Berat

Audi A5 2.0 2014

14 700 EUR

28 Maj 04:41 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5 QUATRO Viti Prodhimit 2018 2.0 Benzin

32 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 21:33 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A5 !

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 16:13 Makina , Tiranë

AUDI A5 VITI 2015 S LINE

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 04:30 Makina , Durrës

Audi A5•Viti 2010•2.0 Naft•Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 14:01 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 Diezel Viti 2013 S line Full Ekstra 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 13:56 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 Diezel Viti 2013 S line Full Ekstra 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Kerkoni per Audi A5 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A5 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A5 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A5 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A5 ne MerrJep.al


Keni Audi A5 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione