Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A5 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A5 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Sot 11:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 13:43
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet Audi A5 2.0 Nafte 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 06:18
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

����Audi A5 3.0 TDI ����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:46 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi 3.5x S-Line 2.0 TDI

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 -2016

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Premium Plus Cabrio 2014 (Nderrohet)

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:34 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

Audi a5 2.0 diesel s line europian

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:26 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Lushnjë

Audi A5 S Line 2015 2.0 Naft 90mij km

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 11:19 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

BLEJ TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

Online
Sot 11:08 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkodër

Audi A5 S-Line 2.7 Diesel Origjina ����

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A5 2.0 TDI Sportback Quattro - 2013

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:57 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

AUDI A5

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 TDI S LINE

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:31 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Berat

AUDI A5 Look SLINE 2013

13 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 S-Line 2.0 TDI Quattro

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:23 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.0T Cabrio

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:02 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

A5 2.7 nafte automat europe����

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 TDI FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:12 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5. QUATTRO 35TDI (4×4)

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5❌ OKAZION ❌

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Sportback

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.0TDI Quattro 2015

13 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:58 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Audi A5 2012

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 QUATTRO 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.0 nafte 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5, 2.0 TDI 3-X S Line

42 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:27 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

Audi A5 2.0 Tdi Quattro S-line sportback

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:23 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2.0tdi Quattro

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

���� Audi A5 3.0TDI QUATTRO ����

24 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:10 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 ( sportback ) OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 17:10 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

SHITET AUDI A5 ( sportback )

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 17:09 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Lushnjë

OKAZION AUDI A5 ( sportback )

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 17:01 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 35 TDI AUTOMAT 2016 S-LINE

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:00 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 35 TDI AUTOMAT 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:53 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

shitet &ndrrohet

9 999 EUR

Dje 16:25 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet Audi A5 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 15:42 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Lezhë

Shitet makine Audi A5

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:45 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Lezhë

Shitet makine Audi A5

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 2014 2.0

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:14 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Quattro S Line

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:12 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

SHITET AUDI A5 2.00 DISEL

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 06:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 - S LINE - 3.0 TDI - V6 - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 13:43
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet Audi A5 2.0 Nafte 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 13:16 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi a5 2.0 naft viti 2011 automat

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:06 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet Audi A5

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 11:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

AUDI A5 ( sportback ) OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 11:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A5 ( sportback )

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar

Kerkoni per Audi A5 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A5 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A5 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A5 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A5 ne MerrJep.al


Keni Audi A5 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione