Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Elbasan

RS-modele , 8
S-modele , 23
TT , 3
200 , 1
80 , 13
90 , 1
A1 , 6
A2 , 32
A3 , 545
A4 , 884
A5 , 244
A6 , 538
A7 , 88
A8 , 219
Allroad , 5
Cabriolet , 1
Q3 , 7
Q5 , 72
Q7 , 96
QUATTRO , 3
RS7 , 1
SQ5 , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8 3.0 naft 12/2006 FULL OPSIONE - 7000€ I diskutueshem

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 3.0 naft 2013 - 12.900€ i diskutushem

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8 3.0 naft 12/2006 FULL OPSIONE - 7000€ I diskutueshem

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 europjane okazion

15 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

AUDI Q5 / 2.0 TDI /QUATRRO / SPORT BACK EDICION /IMP ������

13 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet +355693763667

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

����Shitet Audi A7 50 Tdi Quattro ����

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:05 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Audi Q7 3.0 naft 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Audi A4 2.7 2009 Automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Audi A5 2012

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

SHITET AUDI A4 2.0 SHUME EKONOMIK

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3 Automat nafte

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:00 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 50 TDI

22 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet Audi A4

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

SHITET AUDI A4

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Okazion shitet audi

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Audi A4

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:21 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

����Audi Q5 3.0 diesel Quattro S-Line����

13 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Elbasan

Audi SQ5 Quattro Carbon Super Full Opsion

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Audi Q8 5.0 TDI S-Line

65 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:18 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8 2015 3.0 Diesel

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

Audi Q5 2.0 diesel Automat (Europa)

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Audi SQ7 4.0 diesel V8 435 hp "EDITION GERMANY"

79 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:11 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi q3 okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi .4x4.

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

venus 4

900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 55 BI-Tdi

20 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:20 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

AUDI A8 L VITI 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:41 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Audi A4 2.0

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET AUDI A3 S LINE 2008 AUTOMAT DIESEL

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET AUDI A3 DIESEL AUTOMAT 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

SHITET AUDI Q7 DIESEL 2007 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:23 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Shitet Audi A6

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

audi a 4 automat 7g

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:35 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Shitet Audi A3 Automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 22:01 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Okazion A4 “9800” euro gati per targa

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 19:07 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 08:05 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

A6 3.0 naft

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 06:31 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:12 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet ose Ndrrohet Audi Q7 S - Line 3.0 Naft VITI 2015 FULL

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 18:10 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Shitet ose Ndrrohet Audi A5 2.0 TDI QUATTRO VITI 2013 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 10:46 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8L 3.0TDI

16 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 09:00 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 08:14 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi Q3

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Maj 01:04 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

AUDI Q7 3.0TDI SUPER GJENDJE

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 23:20 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

A7 look rs7 full okazion

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 19:58 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3 2006 Diesel

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione