Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet/Mundesi nderrimi ▪︎Ford focus *1.6 Gaz&Benzine 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Shitet&mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz/Benzine1.6*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Merces Benz C220 AUTOMAT

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

��Ford fokus1.8 naft TDI injator mekanik letrat ne fund te

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

OKAZION FORD FOCUS

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:44 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

OKAZION FORD FOCUS

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:12 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

OKAZION,,,FORD FOCUS 1.6 NAFTE,,VITI 2010����SUPER

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:58 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

OKAZION FORD C-MAX

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 23:33 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

✅��Ford C-Max Automatike 2012 2.0 Nafte Titanium

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Shiter Audi A6 AUTOMAT 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lushnjë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:44 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzine Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Focus 1.6 TDCI Full ekstra

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 16:55 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Lushnjë

Ford Ranger 2,2 TDCI 4x4

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Vw polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Focus

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 11:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:15 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 09:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 08:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 2.0 Gas Benzine Fabrike Kambio Manuale 2008-2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 22:38 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

OKAZION FORD KUGA

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
11 Qer 22:37 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

OKAZION FORD KUGA

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
11 Qer 09:48 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford fokus1.8 naft TDI injator mekanik letrat per nje vitit

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 12:15 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

��VW TOURAN AUTOMAT ZVICRA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 08:04 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 22:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet ford fokus

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 15:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 15:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Shitet Ford Fiesta

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:52 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 21:52 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Lushnjë

2013 FIAT 5️⃣��️��️AUTOMAT JO ROBOTIKE

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 21:43 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

2️⃣��️��KUGA FORD AUTOMAT 2.0 NAFTE��

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione