Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shpi ,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shpi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Merces Benz C220 AUTOMAT

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Shiter Audi A6 AUTOMAT 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lushnjë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:44 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzine Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 07:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 10:45 Shtëpi  ·  Lushnjë

shpi private ne lushnje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Mar 02:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 06:15 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lushnjë

Peugeot 307

2 699 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 05:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Polo 6n1

700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 12:28 Shtëpi  ·  Lushnjë

Kerkoj shpi me qera ne lushnje

07 Shk 13:21 Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Lushnjë

Fiat Qubo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLC 220  ·  Lushnjë

Mercedes-Benz CLC 220

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 12:39 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lushnjë

Belg malinois

162 LEK Çmimi me zbritje

06 Nën 09:01 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Shitet Toke Truall 2800 m2

50 000 EUR

04 Nën 11:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Shitet Toke bashke me Objektin

800 000 EUR

22 Tet 08:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus Titanium

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 11:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

Shitet TIGUAN 2.0 nafte AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 21:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 06:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 08:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 08:26 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 12:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet GOLF 5 nafte 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 12:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:58 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

Bmw 730D 2007

4 999 EUR

09 Qer 13:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Mercedes C300 4Matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:53 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris Automat 1.4 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:23 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Lushnjë

AUDI Q7

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:16 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

BMW 730d 2007

6 100 EUR Çmimi me zbritje

26 Tet 14:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Touran okazion!

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 23:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Lushnjë

Biciklata takut

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:13 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Interesohem

17 Korr 15:10 Shtëpi  ·  Lushnjë

SHPI 1+1 NE PLUK TE LUSHNJES

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Mar 12:19 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shitet Shtepia Cerm Sektor Terbuf

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Jan 15:41 Vila  ·  Lushnjë

Shitet Vila

04 Nën 19:38 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lushnjë

Shitet kangalli

05 Tet 19:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lushnjë

VW Pasat 2008 2.0 TDI

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:18 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shpi private ne CEREM

36 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Korr 20:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel

2 600 EUR

30 Qer 17:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes C220 viti 2006

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shpi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione