Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Moni - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kavajë

Automjete , 31

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Moni,kategori,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Moni Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

OKAZION!! AUDI Q5 2015 NAFTE 3.0 FULL FULL

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Auto sallon Makina  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

OKAZION! HONGQI - EQM5 - ELEKTRIKE 2024 - O KM

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kavajë

OKAZION ! ML 320 BLUTEC - VITI 2009

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Kavajë

OKAZION !! S KLAS - BENZIN & GAZ 2009 SUPER GJENDJE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kavajë

OKAZION!! E KLAS 220 AVANGARDE - VITI 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

OKAZION !! GOLF 7 NAFTE 2.0 AUTOMAT 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Kavajë

OKAZION !! AUDI A8 - BENZIN & GAZ - 2011 FULL

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Kavajë

OKAZION ! Hyndai I20 Benzin & Gaz Viti 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kavajë

OKAZION !! ML 320 CDI VITI 2009 SUPER GJENDJE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

OKAZION !! HONDA ENS1 - ELEKTRIKE 100% 2023.

26 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:25 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Kavajë

OKAZION !! PORCHE MACAN S - VITI 2016 BENZINE3.0

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:24 Auto sallon Makina  ·  Lincoln  ·  Mark  ·  Kavajë

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

17 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
05 Dhj 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Kavajë

❗SHITET MERCEDES GLE 350d - AMG LINE - 2016 ❗

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 22:26 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

❗SHITET AUDI Q7 2017❗

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 19:48 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

❗️SHITET AUDI A4 2016 SUPER FULL OPTION❗️

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 23:50 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavajë

❗️SHITET AUDI A6 40 TDI 2016❗

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kavajë

❗SHITET E CLASS 220 2013❗

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 17:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Kavajë

❗SHITET RANGE ROVER 2012❗

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 11:55 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

❗️SHITET AUDI Q5 2013 3.0 NAFTE SUPER FULL❗️

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 10:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Kavajë

❗️SHITET MERCEDES GLE 350d AMG LINE 2016❗️

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Nën 19:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kavajë

❗️SHITET MERCEDES E CLASS 220 2007❗️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kavajë

❗️SHITET MERCEDES ML 350d AMG LINE 2014❗️

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 18:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

❗️SHITET VW TIGUAN 2018 SUPER FULL❗️

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kavajë

OKAZION !!! E KLAS 220 AVANGARD 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

OKAZION !! C KLAS 220 - AVANGARD 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 09:47 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Kavajë

OKAZION !! CITROEN C5 NAFTE 1.6 VITI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

OKAZION !! C KLAS 220 ELEGANCE VITI 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 09:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kavajë

OKAZION !! RANGE ROVER SPORT - 2.7 NAFTE 2008

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 22:26 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Kavajë

OKAZION !! OPEL MERIVA 1.7 NAFTE 2005

23 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 22:05 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Kavajë

OKAZION !! OPEL KOMBO - 1.3 NAFTE 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Moni | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione