Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Dhoma me qera apo në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 470
Vlorë , 417
Sarandë , 310
Durrës , 202
Pogradec , 152
Shkodër , 38
Korçë , 37
Kavajë , 25
Elbasan , 18
Shfaqni të gjitha

Dhoma në shitje dhe me qera. Shikoni me qindra njoftime në MerrJep.al dhe gjeni dhomë me qera që ju përshtatet juve më shumë. Gjeni dhoma plazhi, dhoma pushimi, garsoniere, ambjente zyreje,lokale, me qera ditore dhe mujore. Blej dhe shit dhoma dhe ambiente të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Dje 19:30 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

Dje 16:23 Dhoma , Tiranë

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

2 000 LEK / ditë

Dje 16:23 Dhoma , Tiranë

Jepet dhome teke me qera ditore

1 500 LEK / ditë

Dje 16:23 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma dopjo me qera ditore

2 000 LEK / ditë

Dje 11:22 Dhoma , Tiranë

DHOMA ME QERA.TIRANE 20.000 LEK.RR:ALI VISHA.

20 000 LEK / muaj

23 Sht 20:48 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

2 500 LEK / ditë

23 Sht 20:47 Dhoma , Vlorë

Shtepi pushimi ne Radhime

25 EUR / javor

23 Sht 15:31 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi vlore

2 000 LEK / ditë


Po kërkoni dhoma me qera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave të dhomës ose kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Blej Dhoma në shitje apo me qera


Shikoni me qindra njoftime për dhoma të ndryshme si garsoniere me qera, dhoma për zyre, lokale, ambient pune, dhoma plazhi, dhoma me qera për student, garsoniere me qera për student, dhoma pushimi, në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris si Tiranë, Vlorë, Sarandë, Durrës, Pogradec, Korçë, Kavajë, Shkodër, Lezhë dhe të tjerë.


Shit dhoma, garsoniere në MerrJep.al


Posedoni dhoma, lokale, garsoniere, dhoma plazhi, ambiente zyre? Shisni ato në MerrJep.al lehtë dhe shpejtë duke krijuar njoftime me informatat rreth dhomës që shisni si çmimi, sipërfaqja e të tjera dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione