Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Dhoma

Tiranë , 296
Vlorë , 229
Sarandë , 181
Durrës , 101
Pogradec , 62
Korçë , 20
Shkodër , 13
Kavajë , 12
Elbasan , 11
Shfaqni të gjitha
18 Tet 18:37 ,

Okazion

80 LEK / muaj

17 Tet 23:44 ,

Dhoma me qera

10 000 LEK / muaj

15 Tet 16:51 ,

Shtepi me qera ne Fier

2 000 LEK / ditë

09 Tet 09:55 ,

Oferte per Garzonjere

15 LEK / ditë

08 Tet 16:21 ,

Jepen hyrje me qera

15 000 LEK / muaj

07 Tet 16:47 ,

Dhoma Plazhi

1 500 LEK / ditë

29 Sht 12:50 ,

Dhoma Plazhi

20 Sht 15:24 ,

Garsoniere e mobiluar

15 000 LEK / muaj

20 Sht 15:10 ,

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

18 Sht 18:15 ,

Jeper me qera

20 000 LEK / muaj

16 Sht 19:45 ,

Dyqan me qera

30 000 LEK / muaj

15 Sht 19:58 ,

Postiqe

15 Sht 16:16 ,

Apartamente

15 Sht 16:14 ,

Dhoma plazhi Apartamente

1 LEK / muajNë fillim