Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ksamil - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Sarandë , 52
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ksamil,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ksamil Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Gush 21:27 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi Ksamil & Sarande

27 Gush 21:25 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande ksamil

18 Gush 12:25 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande Dhe Ksamil

24 Korr 19:27 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi ksamil

27 Qer 17:24 Dhoma , Sarandë

Apartamente ne ksamil

21 Qer 09:43 Dhoma , Sarandë

Saranda holidays

1 LEK / muaj

01 Qer 01:26 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Ksamil dhe Sarande

25 Maj 13:16 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi,Apartamente

13 Dhj 18:38 Dhoma , Sarandë

DHOMA ME QERA për plazh NE KSAMIL

1 EUR / muaj

29 Maj 06:39 Dhoma , Sarandë

Apartamente Për pushime Në Sarandë

07 Gush 12:43 Dhoma , Sarandë

ksamil

30 LEK / ditë

02 Gush 20:57 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi '' Pasqyrat Ksamil ''

29 Korr 13:57 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi ksamil

10 LEK / muaj

12 Korr 16:02 Dhoma , Sarandë

dhoma ne ksamil 50€ ne qender

11 Qer 11:16 Dhoma , Sarandë

dhoma Lani ksamil

10 EUR / ditë

21 Gush 02:25 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera ne ksamil

20 EUR / ditë

04 Gush 23:02 Dhoma , Sarandë

Dhoma

25 EUR / ditë

03 Gush 10:53 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera ksamil

30 Korr 00:23 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera ne ksamil

25 EUR / ditë

16 Korr 15:50 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi Sarande & Ksamil

3 000 LEK / muaj

14 Korr 00:47 Dhoma , Sarandë

Dhoma per pushues ne ksamil

20 EUR / ditë

09 Korr 00:40 Dhoma , Sarandë

Doma me qera

20 EUR / muaj

04 Korr 11:34 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera

25 EUR / ditë

29 Qer 00:42 Dhoma , Sarandë

Apartament ne ksamil!

22 Maj 22:49 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi në ksamil

30 Qer 21:56 Dhoma , Sarandë

Dhoma ne ksamil 1minut nga deti

30 Qer 21:36 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera ne ksamil

25 EUR / ditë

22 Maj 12:26 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi në ksamil

03 Gush 11:14 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi

01 Gush 10:56 Dhoma , Sarandë

Dhoma Pushimi

30 EUR / ditë

02 Korr 16:20 Dhoma , Sarandë

Dhoma ne Ksamil

27 Qer 20:03 Dhoma , Sarandë

Relaks ne ishujt e Ksamilit...

15 EUR / ditë

03 Qer 14:15 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi emiljano ksamil

15 EUR / muaj

20 Maj 10:58 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi me qera

5 000 LEK / ditë

30 Gush 20:21 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera per pushues

01 Korr 18:08 Dhoma , Sarandë

Shtepi private Dhoma midis Sarand-Ksamil

25 LEK / ditë

07 Maj 15:09 Dhoma , Sarandë

Vila Caushi Ksamil

30 EUR / ditë

23 Jan 19:32 Dhoma , Sarandë

DHOMA PLAZHI LANI NE KSAMIL

20 EUR / ditë

30 Korr 08:51 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera Flori KSAMIL dhoma familjare

35 EUR / javor

16 Korr 20:30 Dhoma , Sarandë

Garzoniere per 3 persona Ksamil

30 EUR / ditë

05 Korr 12:29 Dhoma , Sarandë

APARTAMENTE PER SEZONIN VEROR NE KSAMIL (SARANDE)

30 EUR / muaj

05 Korr 12:19 Dhoma , Sarandë

APARTAMENTE PER SEZONIN VEROR NE KSAMIL (SARANDE)

30 EUR / muaj

09 Maj 18:49 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi Teke dhe familjare ne Ksamil Sarande

30 EUR / ditë

03 Pri 22:45 Dhoma , Sarandë

DHOMA ME QERA NE KSAMIL

20 EUR / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ksamil | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ksamil në kategorinë Apartamente
  • Ksamil në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Ksamil në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Ksamil në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • ksamil në kategorinë Të tjera
  • ksamil në kategorinë All Category
  • ksamil në kategorinë Ambiente biznesi
  • Ksamil në kategorinë Dyqane dhe Trafika
  • ksamil në kategorinë Automjete
  • Ksamil në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione