Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma plazhi | Njoftimet per Dhoma

Vlorë , 148
Sarandë , 130
Pogradec , 32
Durrës , 31
Kavajë , 10
Lezhë , 5
Tiranë , 3
Lushnjë , 2
Shkodër , 2

Gjej Dhoma plazhi. Shikoni me qindra njoftime per Dhoma plazhi në MerrJep.al dhe gjeni Dhoma plazhi që ju përshtatet juve më shumë. Gjeni Dhoma plazhi, dhoma plazhi, dhoma pushimi, garsoniere, ambjente zyreje,lokale, me qera ditore dhe mujore. Blej dhe shit Dhoma plazhi dhe ambiente të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al.23 Sht 20:48 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

2 500 LEK / ditë

23 Sht 15:31 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi vlore

2 000 LEK / ditë

20 Sht 09:18 Dhoma , Sarandë

DHOMA PLAZHI NE SARANDE

19 Sht 13:17 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi per sezonit e plazit

50 EUR / muaj

17 Sht 19:53 Dhoma , Pogradec

Dhome plazhi

2 000 LEK / ditë

08 Sht 09:57 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande 3000 leke nata

3 000 LEK / ditë

03 Sht 08:35 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi

02 Sht 10:34 Dhoma , Vlorë

Dhoma PLAZHI Apartament 1+1 Radhim vlore 45€

45 EUR / ditë

01 Sht 16:18 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi familiare

40 EUR / ditë

01 Sht 16:18 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi familjare.

28 Gush 14:28 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi Himare 0682282799

35 LEK / ditë

27 Gush 21:27 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi Ksamil & Sarande

27 Gush 21:25 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande ksamil

26 Gush 22:47 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi 2 min.larg buzes se detit 1+1 & 2+1

22 EUR / ditë

24 Gush 07:15 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

24 Gush 00:16 Dhoma , Sarandë

Apartament 2+1 / 140 m² me pamje nga deti

50 EUR / ditë

18 Gush 12:25 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande Dhe Ksamil

17 Gush 00:39 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

40 LEK / muaj

16 Gush 13:48 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qira

3 000 LEK / ditë

15 Gush 05:24 Dhoma , Pogradec

Dhoma plazhi

25 LEK / muaj

13 Gush 10:55 Dhoma , Vlorë

Apartamente me qera ditore,vlore,dhoma plazhi

25 EUR / ditë

12 Gush 18:13 Dhoma , Durrës

Jepen me qera

09 Gush 07:18 Dhoma , Vlorë

Dhoma Plazhi Lungomare Vlorë

40 EUR / ditë

08 Gush 10:51 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi sarande

03 Gush 20:19 Dhoma , Pogradec

Jepen dhoma plazhi ne pogradec!!!!

25 LEK / muaj

01 Gush 00:31 Dhoma , Lezhë

Dhoma për plazh

31 Korr 08:55 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi sarande

3 500 LEK / ditë

30 Korr 18:29 Dhoma , Vlorë

Shtëpi plazhi në Orikum

3 000 LEK / muaj

26 Korr 16:53 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

30 LEK / ditë

26 Korr 09:07 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera

20 EUR / ditë

24 Korr 19:27 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi ksamil

23 Korr 18:40 Dhoma , Vlorë

Shtëpi plazhi në Orikum

3 000 LEK / ditë

22 Korr 09:52 Dhoma , Vlorë

apartamente me qera,dhoma plazhi.

30 EUR / ditë

21 Korr 19:15 Dhoma , Durrës

Dhoma plazhi

19 Korr 20:49 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi 40€ & 50€ nata

19 Korr 13:51 Dhoma , Vlorë

shtepi /dhoma me qera

2 500 EUR / ditë

14 Korr 17:01 Dhoma , Pogradec

Dhoma me Qera 0682644019

13 Korr 18:13 Dhoma , Vlorë

dhoma plazhi me qera te plazhi vjeter

35 EUR /

11 Korr 20:04 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

30 EUR / ditë

11 Korr 14:37 Dhoma , Vlorë

dhoma plazhi me qera te plazhi vjeter

35 EUR /

08 Korr 13:01 Dhoma , Pogradec

Dhoma Plazhi 0682644019

04 Korr 18:40 Dhoma , Lezhë

Dhoma plazhi ne Shengjin

35 EUR / ditë

04 Korr 18:40 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi & apartamente

03 Korr 10:46 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera per sezonin

30 EUR / ditë


Po kërkoni Dhoma plazhi? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet per Dhoma plazhi në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave të dhomës ose kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni njoftimet per Dhoma plazhi që ju interesojnë juve më shumë.


Blej Dhoma plazhi


Shikoni me qindra njoftime për Dhoma plazhi të ndryshme si Dhoma plazhi qera, dhoma për zyre, lokale, ambient pune, dhoma plazhi, dhoma me qera për student, Dhoma plazhi për student, Dhoma plazhi, dhoma pushimi, në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris si Tiranë, Vlorë, Sarandë, Durrës, Pogradec, Korçë, Kavajë, Shkodër, Lezhë dhe të tjerë. - Dhoma plazhi.


Shit Dhoma plazhi


Posedoni Dhoma plazhi, lokale, dhoma, dhoma plazhi, ambiente zyre? Shisni Dhoma plazhi në MerrJep.al lehtë dhe shpejtë duke krijuar njoftime me informatat rreth dhomës që shisni si çmimi, sipërfaqja e të tjera dhe gjeni blerësit e interesuar. - Dhoma plazhi.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione