Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Dhoma | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:55 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma dopjo me qera ditore

2 000 LEK / ditë

Dje 20:55 Dhoma , Tiranë

Jepet dhome teke me qera ditore

1 500 LEK / ditë

Dje 13:45 Dhoma , Tiranë

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

2 000 LEK / ditë

02 Tet 18:05 Dhoma , Tiranë

Jepet dyqan me qera

42 000 LEK / muaj

01 Tet 09:38 Dhoma , Tiranë

Vilë, jepen me qera 3 hyrje 1+1 të kompletuar

1 LEK / muaj

26 Sht 21:37 Dhoma , Tiranë

Dhomë e mobiluar me qera

150 EUR / muaj

25 Sht 20:38 Dhoma , Tiranë

Jepet Me Qera Gazonjere

20 000 LEK / muaj

24 Sht 11:22 Dhoma , Tiranë

DHOMA ME QERA.TIRANE 20.000 LEK.RR:ALI VISHA.

20 000 LEK / muaj

22 Sht 01:16 Dhoma , Tiranë

Kerkoj ndarje qeraje deri ne 300 €

300 EUR / muaj

22 Sht 01:16 Dhoma , Tiranë

Kerkoj ndarje qeraje .0696779938

200 EUR / muaj

14 Sht 07:17 Dhoma , Tiranë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

22 EUR / ditë

12 Sht 10:33 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera ambjent per zyra tek Ministria e Jashtme

42 000 EUR / muaj

02 Sht 22:46 Dhoma , Tiranë

Krevat me qera

300 EUR / muaj

31 Gush 21:44 Dhoma , Tiranë

Kend Dhome

27 Gush 15:01 Dhoma , Tiranë

Jeet hyrje me qera 1+1

200 LEK / muaj

26 Gush 19:47 Dhoma , Tiranë

dhome qera ditore

1 500 LEK / ditë

23 Gush 21:08 Dhoma , Tiranë

dhoma dopje me qera per student

15 000 LEK / muaj

18 Gush 18:52 Dhoma , Tiranë

Jap me qera gasoniere

14 Gush 11:34 Dhoma , Tiranë

Kerkoj nje vajze per ndarje qiraje

70 LEK / muaj

01 Gush 20:04 Dhoma , Tiranë

Qera ditore

20 EUR / ditë

16 Korr 15:27 Dhoma , Tiranë

Jap me qera

600 EUR / muaj

16 Korr 13:36 Dhoma , Tiranë

1- SHTEPI ME QERA PER DY PERSONA ; TIRANE

180 EUR / muaj

15 Korr 10:31 Dhoma , Tiranë

Dhomë gjumi qera ditore

3 000 LEK / ditë

10 Korr 20:22 Dhoma , Tiranë

Jepet gazoniere me qera ne Sauk.Cmimi 15000 leke/muaj

15 000 LEK / muaj

05 Korr 18:10 Dhoma , Tiranë

Dhoma ditore 20milek nata bulevardi ri zogu par

20 LEK / ditë

04 Korr 18:41 Dhoma , Tiranë

NDARJE QERAJE 2 PERSONA

1 000 LEK / muaj

04 Korr 10:28 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera

15 000 LEK / muaj

29 Qer 15:10 Dhoma , Tiranë

Qyteti Studenti jepet me qera garsionere .

170 EUR / muaj

25 Qer 17:05 Dhoma , Tiranë

Apartamente me qera ditore

50 EUR / ditë

21 Qer 13:21 Dhoma , Tiranë

dhom ose apartament me qera ditore

16 Qer 15:30 Dhoma , Tiranë

Kerkoj te blej

15 Qer 18:43 Dhoma , Tiranë

Jepet ambient Dyqan me qera

12 Qer 20:15 Dhoma , Tiranë

Jepet me qira Gasionere

150 EUR / muaj

12 Qer 11:51 Dhoma , Tiranë

Jepet me qira Garsoniere ne rrugen Jordan Misja Tirane.

18 000 LEK / muaj

08 Qer 19:33 Dhoma , Tiranë

Jap garsoniere me qera

13 000 LEK / muaj

08 Qer 10:06 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera gasoniere

20 000 LEK / muaj

23 Maj 08:55 Dhoma , Tiranë

Apartament Garsoniere - vetem 1 hyrje e lire

17 000 LEK / muaj

14 Maj 22:46 Dhoma , Tiranë

Jepet magazine me qera 40m2, Tirane

1 LEK / muaj

14 Maj 20:14 Dhoma , Tiranë

Garsonjere me qera ditore

25 EUR / ditë

13 Maj 18:56 Dhoma , Tiranë

Tirana Center Comfort Rooms/Dhoma me qera ditore Pazari i Ri

30 EUR / ditë

29 Pri 10:49 Dhoma , Tiranë

Zyre per qira te Ambasador 3

1 800 EUR / muaj

11 Pri 18:02 Dhoma , Tiranë

Klasë me qera

09 Pri 20:03 Dhoma , Tiranë

Okazion garsoniere me qera

15 000 LEK / muaj

09 Pri 10:05 Dhoma , Tiranë

dhoma me qera

12 000 LEK / muaj

07 Pri 16:20 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera

17 000 LEK / muaj

06 Pri 17:19 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera nje zyre 16m2 pjese e nje vile me oborr

125 EUR / muaj

03 Pri 12:39 Dhoma , Tiranë

Jepet Garzoniere me qera E MOBILUAR

170 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dhoma | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione