Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Dhoma | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 08:17 Dhoma , Durrës

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

22 EUR / ditë

24 Maj 21:02 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:02 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:01 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:01 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

22 Maj 01:59 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera Golem 1+1 2500 leke nata

2 500 LEK / ditë

28 Pri 12:16 Dhoma , Durrës

Jepen garzonjera me qera!

12 000 LEK / muaj

20 Mar 20:24 Dhoma , Durrës

JEPET DHOME ME QERA DITORE/JAVORE

120 EUR / muaj

25 Shk 09:32 Dhoma , Durrës

Ambjent me qera

70 EUR / muaj

23 Shk 17:38 Dhoma , Durrës

dhoma me qera

08 Shk 21:53 Dhoma , Durrës

Jepen garzonjera me qera!

120 LEK / muaj

07 Jan 12:39 Dhoma , Durrës

SHITET GARSONIERE NE SHKEMBIN E KAVAJES,PRANE HOTEL MAJESTIC

30 000 EUR / muaj

15 Tet 12:08 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera (per studente)

11 Tet 14:00 Dhoma , Durrës

Villa Madani

18 EUR / ditë

10 Tet 00:55 Dhoma , Durrës

Gazonjere

100 LEK / muaj

04 Tet 12:01 Dhoma , Durrës

Jepen dhoma me qera për studente

6 500 LEK / muaj

16 Sht 13:37 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera

7 000 LEK / muaj

05 Sht 14:54 Dhoma , Durrës

Shtepi plazhi

25 EUR / ditë

24 Gush 12:57 Dhoma , Durrës

Apartament me qera / AC

25 EUR / ditë

21 Gush 23:02 Dhoma , Durrës

dhoma me qera

30 EUR / ditë

04 Gush 00:48 Dhoma , Durrës

Japim dhoma me qera

35 EUR / ditë

02 Gush 22:47 Dhoma , Durrës

Japim dhoma me qera

35 EUR / ditë

20 Korr 14:43 Dhoma , Durrës

Dhoma pushimi durres

20 Korr 14:36 Dhoma , Durrës

Banes me qera durres

20 Korr 14:13 Dhoma , Durrës

Dhoma

20 EUR / ditë

20 Korr 14:13 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera per plazh

20 EUR / ditë

13 Korr 19:47 Dhoma , Durrës

Dhoma me Qera Golem

2 000 LEK / ditë

13 Korr 12:52 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera

5 000 LEK / muaj

13 Korr 12:29 Dhoma , Durrës

jepet me qera

15 LEK /

12 Korr 18:36 Dhoma , Durrës

Apartament me qera

25 EUR / javor

11 Korr 15:58 Dhoma , Durrës

Dhoma pushimi me qera

08 Korr 14:29 Dhoma , Durrës

Dhome me Qera Golem

25 EUR / ditë

05 Korr 23:50 Dhoma , Durrës

Rooms for Rent 12 € per Night

12 EUR / ditë

27 Qer 19:42 Dhoma , Durrës

Shtepij private me qera per plazh

25 EUR / ditë

20 Qer 13:04 Dhoma , Durrës

Dhoma plazhi me qera

21 EUR / ditë

11 Qer 13:31 Dhoma , Durrës

Jepet dhoma me qera

30 Maj 09:58 Dhoma , Durrës

Villa Madani

15 EUR / muaj

25 Maj 11:55 Dhoma , Durrës

Villa Madani

15 EUR / ditë

22 Maj 21:58 Dhoma , Durrës

Gasoniere me qera

15 EUR / ditë

22 Maj 11:00 Dhoma , Durrës

Gasoniere me qera

15 EUR / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dhoma | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione