Blej Dhoma me qera apo në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 295
Vlorë , 212
Sarandë , 154
Durrës , 90
Pogradec , 54
Korçë , 16
Kavajë , 14
Shkodër , 12
Elbasan , 8
Shfaqni të gjitha

Dhoma në shitje dhe me qera. Shikoni me qindra njoftime në MerrJep.al dhe gjeni dhomë me qera që ju përshtatet juve më shumë. Gjeni dhoma plazhi, dhoma pushimi, garsoniere, ambjente zyreje,lokale, me qera ditore dhe mujore. Blej dhe shit dhoma dhe ambiente të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al

Dje 17:57 ,

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

Dje 06:53 ,

Pushime Sarande me çmim krize

20 EUR / ditë

01 Korr 14:42 ,

Jepet dhome me qera

140 000 LEK / muaj

01 Korr 11:12 ,

Jepet Shtepi Pushimi

40 LEK / ditë

01 Korr 10:47 ,

Dhoma Plazhi Apartamente

1 EUR / ditë

30 Qer 21:07 ,

dhoma plazhi

30 Qer 16:09 ,

Dhoma Plazhi Apartamente

1 EUR / muaj

29 Qer 15:32 ,

Shtepi pushimi Lukove

20 EUR / ditë

29 Qer 13:56 ,

Objekt ne shitje 50m2

10 000 LEK / muaj

29 Qer 10:51 ,

Hyrje me qera

20 EUR / ditë

Po kërkoni dhoma me qera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave të dhomës ose kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Blej Dhoma në shitje apo me qera 

Shikoni me qindra njoftime për dhoma të ndryshme si garsoniere me qera, dhoma për zyre, lokale, ambient pune, dhoma plazhi, dhoma me qera për student, garsoniere me qera për student, dhoma pushimi, në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris si Tiranë, Vlorë, Sarandë, Durrës, Pogradec, Korçë, Kavajë, Shkodër, Lezhë dhe të tjerë. 

Shit dhoma, garsoniere në MerrJep.al

Posedoni dhoma, lokale, garsoniere, dhoma plazhi, ambiente zyre? Shisni ato në MerrJep.al lehtë dhe shpejtë duke krijuar njoftime me informatat rreth dhomës që shisni si çmimi, sipërfaqja e të tjera dhe gjeni blerësit e interesuar.

 

 


Në fillim