Blej Dhoma me qera apo në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 342
Vlorë , 236
Sarandë , 189
Durrës , 115
Pogradec , 67
Korçë , 22
Shkodër , 16
Kavajë , 13
Elbasan , 11
Shfaqni të gjitha

Dhoma në shitje dhe me qera. Shikoni me qindra njoftime në MerrJep.al dhe gjeni dhomë me qera që ju përshtatet juve më shumë. Gjeni dhoma plazhi, dhoma pushimi, garsoniere, ambjente zyreje,lokale, me qera ditore dhe mujore. Blej dhe shit dhoma dhe ambiente të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Dje 23:51 ,

Dhom druri

1 LEK / muaj

Dje 17:36 ,

Apartamente me qera

1 EUR / muaj

02 Mar 02:29 ,

NDARJE QERAJE

90 EUR / muaj

01 Mar 20:23 ,

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

01 Mar 10:59 ,

dome + banjo + sallon

2 000 EUR / muaj

28 Shk 22:30 ,

jap me qera 2 dhoma dhe guzhine

250 LEK / muaj

28 Shk 11:49 ,

Dhoma ,garzoniere

1 000 LEK / ditë

25 Shk 09:28 ,

HOTEL ME QERA

2 500 EUR / muaj

21 Shk 00:20 ,

Dhoma me qera

10 000 LEK / muaj

18 Shk 15:57 ,

Ndarje QERA

150 LEK / muaj

18 Shk 12:28 ,

Apartament pushimi

25 EUR / ditë

14 Shk 19:47 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / ditë

14 Shk 19:39 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

14 Shk 19:39 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

14 Shk 19:39 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

14 Shk 19:39 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

14 Shk 19:39 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

14 Shk 19:39 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

14 Shk 19:39 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

14 Shk 19:39 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

14 Shk 19:27 ,

Vizito Korcen me low cost

20 EUR / muaj

09 Shk 20:51 ,

Jepet gazonjere me qera

25 000 LEK / muaj

09 Shk 15:33 ,

gazionere

01 Shk 18:47 ,

Jap garsoniere me qera

1 200 LEK / muaj

01 Shk 13:22 ,

garsoniere

150 LEK / muaj

Po kërkoni dhoma me qera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave të dhomës ose kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Blej Dhoma në shitje apo me qera

Shikoni me qindra njoftime për dhoma të ndryshme si garsoniere me qera, dhoma për zyre, lokale, ambient pune, dhoma plazhi, dhoma me qera për student, garsoniere me qera për student, dhoma pushimi, në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris si Tiranë, Vlorë, Sarandë, Durrës, Pogradec, Korçë, Kavajë, Shkodër, Lezhë dhe të tjerë.

Shit dhoma, garsoniere në MerrJep.al

Posedoni dhoma, lokale, garsoniere, dhoma plazhi, ambiente zyre? Shisni ato në MerrJep.al lehtë dhe shpejtë duke krijuar njoftime me informatat rreth dhomës që shisni si çmimi, sipërfaqja e të tjera dhe gjeni blerësit e interesuar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione