Publikuar: Gush 18 2023 06:52

Jap me qera gasoniere

Publikuar: Gush 18 06:52
Shikime: 39
Zona/Rruga : Budi, Qytet Sudent

Jepet me qera garsoniere ne rrugen Budi, Qytet Studenti ngjitur me Kompleksin Ana. Garsoniera eshte e mobiluar dhe dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile. Eshte e pershtatshme per moter E Vella ose dy-tre vajza


Cmimi 20000 leke

Kontakt 0685519987
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
39
0685519987

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione