Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Dhoma | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 20:47 Dhoma , Vlorë

Shtepi pushimi ne Radhime

25 EUR / javor

23 Sht 15:31 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi vlore

2 000 LEK / ditë

23 Sht 10:23 Dhoma , Vlorë

Gazoniere me qera mujore ne lungomare

20 000 LEK / muaj

21 Sht 09:14 Dhoma , Vlorë

Daily rent room

2 000 LEK / ditë

20 Sht 16:52 Dhoma , Vlorë

Uji i ftohte

40 EUR / ditë

Online
19 Sht 13:17 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi per sezonit e plazit

50 EUR / muaj

18 Sht 20:20 Dhoma , Vlorë

Shtepi pushimi

45 EUR / ditë

14 Sht 07:12 Dhoma , Vlorë

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

10 Sht 14:08 Dhoma , Vlorë

Cmimi 15 € | Dhome me qera 2+1 | Rent room 2+1

1 500 LEK / ditë

10 Sht 13:52 Dhoma , Vlorë

Hyrje per cift

15 LEK / muaj

09 Sht 20:23 Dhoma , Vlorë

Lungomare

09 Sht 16:15 Dhoma , Vlorë

Apartamente me qira ditote lungo mare vlore

30 EUR / ditë

08 Sht 07:39 Dhoma , Vlorë

apartament me qera

30 EUR / muaj

07 Sht 19:40 Dhoma , Vlorë

BETA HOLIDAYS

35 EUR / muaj

02 Sht 16:49 Dhoma , Vlorë

apartament me qera

30 EUR / muaj

02 Sht 07:13 Dhoma , Vlorë

apartament me qera

30 LEK / ditë

01 Sht 23:06 Dhoma , Vlorë

Lungomare

1 EUR / ditë

29 Gush 00:59 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera ditore/mujore

29 Gush 00:45 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera ditore/ mujore

29 Gush 00:11 Dhoma , Vlorë

Dhoma

28 Gush 14:28 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi Himare 0682282799

35 LEK / ditë

26 Gush 10:41 Dhoma , Vlorë

Shtepi me qera per plazh

24 Gush 07:15 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

19 Gush 08:53 Dhoma , Vlorë

orikum shpi me qera

50 LEK / ditë

19 Gush 08:53 Dhoma , Vlorë

shpi me qera orikum

17 Gush 00:39 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

40 LEK / muaj

16 Gush 19:48 Dhoma , Vlorë

Jepen garsoniere me qera ne Vlore

40 EUR / ditë

16 Gush 13:48 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qira

3 000 LEK / ditë

13 Gush 10:55 Dhoma , Vlorë

Apartamente me qera ditore,vlore,dhoma plazhi

25 EUR / ditë

09 Gush 07:18 Dhoma , Vlorë

Dhoma Plazhi Lungomare Vlorë

40 EUR / ditë

01 Gush 18:35 Dhoma , Vlorë

Shtepi plazhi Orikum

01 Gush 17:03 Dhoma , Vlorë

jepet me qera per zyre

200 LEK /

01 Gush 16:59 Dhoma , Vlorë

jepet me qera per zyre

200 LEK /

30 Korr 18:29 Dhoma , Vlorë

Shtëpi plazhi në Orikum

3 000 LEK / muaj

29 Korr 09:38 Dhoma , Vlorë

Dhome me qera 1+1 | Rent room 1+1

25 EUR / ditë

26 Korr 16:53 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

30 LEK / ditë

25 Korr 21:50 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera

24 Korr 10:23 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera per sezonin

40 LEK / ditë

24 Korr 07:50 Dhoma , Vlorë

monolokale

20 EUR / ditë

23 Korr 20:13 Dhoma , Vlorë

Beta holidays dhoma me Qera ditore

2 500 LEK / ditë

23 Korr 18:40 Dhoma , Vlorë

Shtëpi plazhi në Orikum

3 000 LEK / ditë

23 Korr 13:16 Dhoma , Vlorë

Jap Dhoma me qira ne lungomare Vlore

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dhoma | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione