Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rav - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rav,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rav Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:25 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

DISQE + GOMA TOYOTA RAV 4

300 EUR

Dje 13:24 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

toyota rav 4 naft manual (gjermania)

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 2013��2.0 nafte full

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Elbasan

C 6.3 AMG 2011 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Elbasan

CLS 250��2014 full

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 22:51 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

TOYOTA RAV-4 / EPLUZIVE MODEL FULL /GJENDJE E SHKELQYER

15 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:01 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

SHITUR OFERTE 10 000TOYOTA RAV 4

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
13 Mar 14:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Okazion Audi a4 2.0T Benzine Gaz 2016

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 13:04 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

��TOYOTA RAV-4 BENZIN GAZ MANUAL 2007 6800€��

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 15:34 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 00:08 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 16:06 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota rav 4

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 07:47 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota rav 4

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Okazion VW CADDY 1.9 kadi

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 09:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Audi A4 3.5 TDI Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Gush 18:53 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Okazion shitet rav 4 6500€

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 09:31 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet Toyota RAV4 6300€

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 15:46 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

TOYOTA RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 01:01 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

TOYOTA RAV 4

4 900 EUR

29 Pri 23:30 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota Rav 4

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:16 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shiet ose nderrohet

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 17:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet Toyota Rav4 D-4D

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 18:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 14:39 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 20:45 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota rav 4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 18:00 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet Toyota RAV4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 12:02 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota rav 4 viti 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 14:52 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet TOYOTA RAV4

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 15:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 08:52 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

RAV 4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 21:44 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet TOYOTA RAV4

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 11:02 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota Rav 4

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 16:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota rav 4 benxin gas

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 05:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

E KLAS

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 04:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold  ·  Elbasan

Nokia 1

1 EUR

21 Jan 20:05 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 13:00 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota rav 4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 12:13 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

shitet

6 300 EUR

16 Nën 09:35 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota Rav 4 benzine-gaz

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 13:10 Makina  ·  Toyota  ·  Sequoia  ·  Elbasan

Tojota rav.4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 10:43 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:07 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Gjendje shum te mir

650 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 10:20 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Pjese kembimi

20 Mar 12:50 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Rav 4

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 19:53 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyota rav 4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 13:57 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Super Rav 4

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rav | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Rav 4 rav 4 Rav 4 Rav 4 rav 4 Rav4 Rav4 rav 4 Rav4 rav 4

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione