Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makin smart - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makin smart,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makin smart Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:19 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️BMW SERIA 5 BENZIN GAZ-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:53 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Okazion DY SMART

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Swiss Tuning Me Dogane 5500euro ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 Benzine Automat Motor i Thjeshte ������������

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Super Full Behet me Gaz 5300e ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

W166 Mercedez benz ‪

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:39 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 S-Line 2.8FSI Pa Turbo Super Full 8700euro ��������

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Automatike 153200km�� ������������

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 11:29 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 Premium Plus

14 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 14:06 Të tjera  ·  Durrës

Mikroskop per Labratore Analizash Olympus Profesional

700 EUR

14 Qer 11:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat Se 2013 ����

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Qer 09:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

VW JETTA 2.5 2011 ����

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 19:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW Passat 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 09:17 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Durrës

Ssd Sata/ External

2 500 LEK

20 Maj 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITUR❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 13:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar

37 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 12:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

toyota yaris 1.4 OKAZiON

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

W166 Mercedes Benz Ml 350 ‪‪+44 7880 019858‬

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 09:38 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

❇️ RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY 2012 ❇️

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 17:44 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

❇️SHITUR❇️ ⚜️AUDI A8 - 3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 12:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Durrës

Shitet E class E300 Automatike 2011 Makin Personale Jo Treg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 17:04 Konzolatë për lojëra  ·  Durrës

Blej cdo nintendo

11 Nën 20:07 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Shitet E350 nafte 2017

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 03:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

Ml 350

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 13:27 Makina  ·  Smart  ·  Crossblade  ·  Durrës

Smart 600 opel corsa OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 02:48 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

7 700 EUR

17 Sht 00:15 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Durrës

shitet Okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 22:02 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Durrës

Shitet Seat Ibiza

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 16:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

��Mercedes Benz S350 Amg line��

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 19:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 11:25 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

smart fortwo 600cc

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 20:34 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Durrës

����Okazion���� Mazda 3 1.6 Nafte 2007 ����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 00:02 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Shitet ose ndrohet smart

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 11:45 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart 800 nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 11:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Durrës

Vw Beetle 1970 Shitet+Nderrohet, taksa 0 !!!!!

1 EUR Çmimi me zbritje

04 Tet 13:18 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart 800 nafte

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Shitet ML 320 , 4 MATIC SUPER GJENDJE.

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 22:33 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

smart 1800 euro ose ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Shk 23:50 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 Diesel

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 20:22 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Durrës

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makin smart | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione