Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota corolla 1.4 naft - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota corolla 1.4 naft,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota corolla 1.4 naft Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota corolla

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Durrës

R 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C 220 NAFT 2010 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

GLK 250 NAFT 2015 FULL OPSION

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Durrës

JEEP CHEROKE 2.8 NAFT 2004 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

PASSAT CC 2.0 NAFT 2011 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

PASSAT JETTA 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

7 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:16 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA SPORTAGE 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

ML 350 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

OPEL MERIVA 1.7 NAFT 2014 AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:52 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Durrës

Shitet smart for four super gjendje AUTOMATIKE

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:48 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:18 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

pjes kembimi mercedes benz ml 350 bluetec

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:16 Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 09:14 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Pjes kembimi audi a7 2013 benzin

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 09:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 09:09 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Mercedes c 300 2018

1 LEK

20 Pri 09:08 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Mercedes benz e 350 4 matic 2015

1 LEK

20 Pri 09:08 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Rang rover vogue pjes kembimi

1 EUR

20 Pri 09:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 12:26 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

TOYOTA COROLLA-1.4 naft -automatike

4 290 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
18 Pri 23:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

120 mi km 1.4 naft km drejt kontrrolli gjendja 10/10

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 10:18 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

TOYOTA COROLLA OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Pri 19:49 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota Corolla

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota corolla 1.4 naft automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 18:57 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Durrës

REXTON 2.7 NAFT(MOTORR BENZI) AUTOMATIKE

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 11:05 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX 1.8 NAFT SAPOARDHUR NGA BELGJIKA

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 13:14 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota Corolla

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 21:02 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Durrës

MINI COOPER COUNTRYMAN 2.0 NAFT 4x4 126.000 KM

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 08:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 08:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

pjes kembimi mercedes benz evo 350 benzin 4 matic

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 11:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Durrës

Okazion Range Rover Discovery sport 2.2 nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 18:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF GT 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 12:58 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM��������

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota corolla 1.4 naft | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione