Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c klass - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c klass,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c klass Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

����FORD KUGA 2.0 nafte automat 13 nga zvicra ����

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

����MERCEDES E 200 K benzin/gaz automat 07 ZVICRE����

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Benz C 180 benzine- gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Shitet C 220 avantgarde automat ardhur nga Belgjika����

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

MERCEDES BENZ C KLASS 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

����MERCEDES E 200 K benzin/gaz automat 07 ZVICRE����

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

����FORD KUGA 2.0 nafte automat 13 nga zvicra ����

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:55 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford C max 1.6 naft 2009����

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����Caddy Maxi 2008����

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C 220 BLUTEC / AVANGARDE MODEL FULL - KM ORIGIINALE OKAZJON

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C klass w203 Gaz Benzin Automat ����

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI ORGJINAL W213 R17

650 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz EVO E 200 Kompessor ����

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 INDIVIDUAL Benzin - Gaz 08

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C Klass 220 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:23 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:23 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 16:24 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI 213 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
18 Qer 16:24 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI ORGJINAL W204 R16

350 LEK

Shitësit të Besuar
18 Qer 16:24 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI W213 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
18 Qer 16:16 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI VOZEN R20

1 000 EUR

Shitësit të Besuar
18 Qer 15:55 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ AMG CLS 6.3 R20

Shitësit të Besuar
18 Qer 15:47 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI AMG W213 R18

750 EUR

Shitësit të Besuar
18 Qer 15:46 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI AMG W 204 R17

550 LEK

Shitësit të Besuar
18 Qer 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

shitet c class 220 2012

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 10:30 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

NAVIGATOR PER C KLASS

450 EUR

18 Qer 10:30 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

TEND BAGAZHI PER C KLASS 2009 W204

70 EUR

18 Qer 10:30 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

BLLOK XHAMASH E KLASS C KLASS GLK ORIGJINAL

80 EUR

18 Qer 10:30 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

CELES SINJALI PER C KLASS 5 pin 2004

120 LEK

18 Qer 10:30 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

TUB AJRI per benc c klass w204

100 EUR

17 Qer 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz w204 AUTOMAT C klass C180 Kompresor

68 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedes Benz c 200 kompressor Benzin+Gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 18:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI AUTOMAT 2013 ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Berat

SHITET C200 AUTOMAT

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 09:11 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

PJES KEMBIMI TE PARDORURA ZVICRA

1 LEK

17 Qer 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjirokastër

C klass 2009 ����

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 13:27 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet okazion me cash 3.0 nafte kambio automat 8G

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 ( 306 Kuaj ) HSE DYNAMIC

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz V 250 Luxury ⚜️ Exclusive Avantgarde

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Mercedes Benz E 280 4 MATIC Benzin/Gaz ����

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

shitet c klass 2008 automat nafte

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c klass | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione