Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Shkodër

BMW Seria 5 F10 520D 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
01 Mar 10:33
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2013 Automat

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:38
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

❌���� VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT 4x4����❌

8 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 10:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

2015 BMW X6 M50 3.0 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 06:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf-6 2.0 naft viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:29 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf Vll motorr 2.0 naft viti 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf Vll motorr 2.0 viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:28 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:28 Makina  ·  BMW  ·  M4  ·  Tiranë

SUPER OKAZION! BMW M4 2015 85.000KM

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 06:27 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Berat

Audi A7 3.0 tdi viti 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 automat viti 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:25 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 233.000 KM - AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:25 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Targa shqiptare Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:21 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 INDIVIDUALE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:15 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Kollodok E60 per N52 525 benzine

300 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Shitet bmw seria 5 ( 2004 )

5 709 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

SHITET BMW 5 SERIES 525d MOTORR 3.0 (M package) VITI 2011

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730D

41 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B- Class 180d (NAFTE) PANORAMA

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 8G PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW x5 Hybrid

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

Bmw x5 2009

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw 318d

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Shkodër

BMW Seria 5 F10 520D 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Shitet BMW 118d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

�� 2008 - BMW X5 30d xDrive

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730d - 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

CAR RENTAL BMW 320 RENTAL CAR TIRANE RINAS

35 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

2011 - BMW X1 18D XDRIVE - PANORAMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Makina  ·  BMW  ·  228  ·  Tiranë

BMW SERIA 2 Grand Coupe X Drive

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

CAR RENTAL GOLF 5

25 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

��2011 - BMW X1 18d XDrive

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW SERIA 7 2011 X-drive (LOOK 2014)

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

��2012 - BMW 528i

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:39 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2997cc nafte OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 nafte vitit 2011 okazion

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:39 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:28 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

��Shitet BMW X5 viti 2013��dhe nrrohet

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:27 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Shitet BMW 120D viti 2008 dhe ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:16 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Vlorë

shitet 730d

Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750LI INDIVIDUALE FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw bmw Bmw bmw Bmw Bmw x5 Bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione