Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | GS

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW GS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:33 ,

BMW R1200GS

7 500 EUR

Viti: 2010
Dje 12:24 ,

BMW GS 1200

11 000 EUR

Viti: 2013
20 Maj 11:44 ,

Okazion Bmw

5 000 EUR

Viti: 2000
18 Maj 21:13 ,

Bmw R 1200

100 EUR

Viti: 2012
17 Maj 20:07 ,

BMW

6 300 EUR

Viti: 2005
15 Maj 07:48 ,

Shitet motorri F800GS

7 500 EUR

Viti: 2013
15 Maj 07:46 ,

Shitet motorri

7 500 EUR

Viti: 2013
24 Pri 16:40 ,

BMW GS 1200

18 500 EUR

Viti: 2018
23 Pri 08:47 ,

Shitet okazion

13 800 EUR

Viti: 2017
03 Pri 21:33 ,

BMW GS 1200

15 000 EUR

Viti: 2017
02 Pri 13:43 ,

Shitet kokore Acerbis

100 EUR

Viti: 2020
13 Mar 23:44 ,

bmw gs 1200 adventur okazion

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
15 Shk 16:14 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2017
22 Dhj 00:48 ,

Bmw f650gs

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
20 Tet 10:00 ,

Bmw Gs

17 500 EUR

Viti: 2018
10 Sht 10:59 ,

BMW GS ADV

17 500 EUR

Viti: 2018
15 Gush 13:40 ,

Motor

3 500 EUR

Viti: 2006
21 Korr 16:21 ,

BMW GS 650F

3 000 EUR

Viti: 2004
12 Korr 17:39 ,

Bmw Gs

22 000 EUR

Viti: 2020
11 Korr 15:56 ,

Shitet ose nderohet

3 500 EUR

Viti: 2004
08 Korr 20:08 ,

BMW GS 650F

3 500 EUR

Viti: 2004
05 Korr 14:20 ,

Bmw GS 650F

3 500 EUR

Viti: 2004
30 Qer 09:52 ,

BMW GS 650F

3 500 EUR

Viti: 2004
27 Qer 14:37 ,

bmw gs 1100

3 800 EUR

Viti: 1995
25 Qer 11:35 ,

BMW GS 650F

3 500 EUR

Viti: 2004
17 Qer 21:13 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
12 Qer 22:50 ,

Bmw gs

3 900 EUR

Viti: 2007
31 Maj 23:30 ,

BMW GS 1150

4 000 EUR

Viti: 2004
30 Maj 13:01 ,

Bmw gsa r1200 (2018)

19 000 EUR

Viti: 2018
15 Shk 12:58 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
19 Jan 10:56 ,

r1200gs

6 050 EUR

Viti: 2008
26 Nën 15:19 ,

OKAZION BMW GS 1200 CC

10 000 EUR

Viti: 2010
25 Nën 15:08 ,

OKAZION BMW GS 1200 CC

10 000 EUR

Viti: 2010
23 Nën 13:47 ,

OKAZION BMW GS 1200 CC

10 000 EUR

Viti: 2010
10 Tet 18:59 ,

Biciklete

13 000 LEK

Viti: 2001
10 Qer 14:11 ,

BMW R1200Gs RALLY 2012 KASKO

10 500 EUR

Viti: 2012

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW GS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione