Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Shqipëria

F series , 48
GS , 120
Model Tjeter , 210
R series , 62
S1000RR , 33

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Pri 22:48
Linku:
Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes hekura mbajtes per valixhe

159 EUR

19 Pri 18:56
Linku:
Të tjera  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Super Motor BMW

5 000 EUR Çmimi me zbritje

19 Pri 16:43
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW R 1200 GS ADVENTURE

14 000 EUR


Sot 21:28 Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

C600Sport 7000€ 2013

7 000 EUR

Sot 20:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET

13 000 EUR

Sot 19:08 Të tjera  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW R 1250 GS TE

17 500 EUR

Sot 19:01 Të tjera  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW R 1250 GS TE

17 500 EUR

Sot 18:58 Të tjera  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW R 1250 GS TE

17 500 EUR

Sot 17:45 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Motorr BMW F800GS

7 500 EUR

Sot 15:18 Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW 125cc

Sot 13:43 Touring  ·  BMW  ·  R series  ·  Tiranë

BMW R1200GS Adventure

12 999 EUR

Sot 13:39 Touring  ·  BMW  ·  R series  ·  Tiranë

BMW R1200RS - 2017

12 000 EUR

Sot 13:05 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Goma GS pothuajse te reja, OKAZION

250 EUR

Sot 00:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bmw S1000XR 2019 Triple Black

13 500 EUR

Dje 18:03 Touring  ·  BMW  ·  R series  ·  Tiranë

R 1200 GS full

13 700 EUR

Dje 16:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bmw c600 sport 2013

5 500 EUR

Dje 16:42 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

bmw gs 1200cc 2006

6 500 EUR

Dje 11:37 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW R1200 RT SHITET NDËROHET

7 500 EUR

Dje 10:00 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

SHITET BMW G310GS

5 999 EUR

19 Pri 18:56
Linku:
Të tjera  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Super Motor BMW

5 000 EUR Çmimi me zbritje

19 Pri 16:43
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW R 1200 GS ADVENTURE

14 000 EUR

18 Pri 12:18 Sportiv  ·  BMW  ·  F series  ·  Korçë

Shitet mos perdorim Kona 27.5 trup medium disko frena

270 EUR

18 Pri 10:48 Touring  ·  BMW  ·  F series  ·  Vlorë

F650gs shitet

2 700 LEK Çmimi me zbritje

17 Pri 18:22
Linku:
Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Bmw GS 1200 OKAZION !!

14 500 EUR

17 Pri 11:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW F650GS

4 400 EUR

17 Pri 09:36 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

BMW S1000XR 2021

22 999 EUR

16 Pri 16:25 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW F800GS

7 500 EUR

15 Pri 20:09 Touring  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Durrës

Bmw s1000r pa dogan sot isjellur nga zvicra

8 000 EUR

15 Pri 20:04 Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Bmw s 1000r 2015 pa dogan sot i ardhur nga zvicrra

8 200 EUR

15 Pri 13:54 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

R1200RT viti 2016

13 500 EUR

14 Pri 17:31 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW GS 1200

18 500 EUR

Viti: 2018
13 Pri 19:39 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Shkodër

BMW GS 1200

15 000 EUR

13 Pri 16:55 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Okazion shitet motorr BMW R 1200 GS

13 500 EUR

12 Pri 22:49 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bmw Super Fulll Letra per nje vit Gjendje perfekte!!

150 000 EUR

12 Pri 00:57 Touring  ·  BMW  ·  R series  ·  Tiranë

VETEM SHITET R1250 Gs ADV

18 500 EUR

10 Pri 22:48 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes hekura mbajtes per valixhe

159 EUR

10 Pri 18:22 Skuter  ·  BMW  ·  GS  ·  Fier

shes skuter

500 EUR

09 Pri 19:59 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet BMW Gs 1200 cc SUPER GJENDJE

12 000 EUR

07 Pri 00:46 Të tjera  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Bic Kona

329 EUR

05 Pri 11:27 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet BMW Gs 1200 R Adventure

03 Pri 12:17 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW GS 1250 "40 years GS Edition"

1 EUR

02 Pri 16:04 Touring  ·  BMW  ·  F series  ·  Tiranë

BMW F800 ST, F800ST

3 750 EUR

29 Mar 20:10 Touring  ·  BMW  ·  F series  ·  Lushnjë

Nderrohet shitet

3 333 333 LEK

29 Mar 19:05 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

BMW R 1200 GS 1200GS

12 000 EUR

28 Mar 20:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

R1200 GSA

20 500 EUR

26 Mar 07:58 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  F series  ·  Vlorë

Shitet per pjese

300 LEK

25 Mar 14:12 Sportiv  ·  BMW  ·  GS  ·  Elbasan

shitet motorr bmw gs 850

12 500 EUR

24 Mar 18:59 Sportiv  ·  BMW  ·  GS  ·  Elbasan

Shitet motorr Bmw F850 GS 2019

12 500 EUR

23 Mar 09:43 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW R1200GS Viti 2012 Rallye GS 1200 Në gjendje Optimale

9 500 EUR

21 Mar 10:49 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

OKAZION!! BMW GS 1200

8 250 EUR

20 Mar 20:05 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW S1000XR

13 500 EUR

20 Mar 16:23 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Shitet GS 1200

12 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione