Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Motor për Terren dhe Off-Road në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 1
Aeon , 3
Aprilia , 8
Baotian , 1
Bashan , 2
Benelli , 1
BMW , 19
Cagiva , 2
Daelim , 2
Ducati , 1
Gilera , 1
Honda , 50
Husaberg , 1
Husqvarna , 2
Jawa , 4
Kawasaki , 20
KTM , 10
Laverda , 1
Lifan , 13
Luxxon , 1
MBK , 1
Mz , 1
Online , 1
PGO , 1
Piaggio , 5
Polaris , 3
Shineray , 9
SMC , 1
Suzuki , 14
Vespa , 2
Yamaha , 53

Motora off-road të përdorur dhe të ri në shitje. Gjej motor për rrugë malore në shitje. Shikoni njoftime për motorë për terren në shitje nga markat më të njohura si: Honda, Kawasaki, Lifan, Suzuki, Yamaha dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit për ti shikuar vetëm njoftimet për atë model.


Blini dhe shisni motorë për terrene të vështira në MerrJep.al. Shisni motorë off-road të markave të ndryshme dhe gjeni blerësit e interesuar.Dje 20:24 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda x-adv 2021 ✈️

14 999 EUR

28 Maj 15:58 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me makine

6 800 EUR

14 Maj 20:30 Terren/Offroad  ·  Husqvarna  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Husqvarna TC 125

6 500 EUR

14 Maj 17:36 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Xadv 2024-Full extra

19 800 EUR

11 Maj 22:00 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motor Nitro

699 EUR

06 Maj 15:04 Terren/Offroad  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SUZUKI RV 50 cc

100 000 LEK

26 Pri 22:47 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Yamaha yxz

17 EUR

19 Pri 23:05 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

okazion

7 500 EUR

18 Pri 03:24 Terren/Offroad  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Harli

7 000 EUR

18 Mar 09:47 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Yamaha Tenere 2022

10 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 15:54 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM Duke 690 kb

4 000 EUR

08 Shk 20:44 Terren/Offroad  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motori me çmim okazion

800 EUR

07 Jan 20:51 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Vlorë

Shitet

1 EUR

30 Nën 19:48 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Motorr Voge 300 cc

3 000 EUR

25 Nën 12:15 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tropojë

Shitet Motorr Yamaha 2017

4 500 EUR

21 Nën 15:26 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Can Am

34 000 EUR

12 Nën 12:51 Terren/Offroad  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Shitet Suzuki xf650cc (KOSOV)

1 800 EUR

31 Tet 07:43 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  JonWay  ·  Tiranë

Shitet

90 LEK

23 Tet 16:45 Terren/Offroad  ·  SMC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr 4x4

3 500 EUR

22 Tet 11:14 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Shitet BMW GS F850 Rally

13 000 EUR

12 Tet 15:25 Terren/Offroad  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Tiranë

Suzuki v-strom

3 200 EUR

11 Tet 10:29 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  F series  ·  Tiranë

BMW F800GS

8 500 EUR

08 Tet 19:57 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet KTM Duke 690 kubik

4 500 EUR

08 Tet 14:49 Terren/Offroad  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

660 cc

2 200 EUR

02 Tet 22:41 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  GS  ·  Berat

bmw gs 2016

12 000 EUR

02 Tet 17:45 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  F series  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet BMW F650

15 Sht 18:03 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Varadero 1000cc

2 000 EUR

04 Sht 17:48 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SHITET OKAZION 8900€ MOTO MORINI 2022

8 900 EUR

31 Gush 18:20 Terren/Offroad  ·  Suzuki  ·  RM  ·  Lezhë

Suzuki 250

2 700 EUR

28 Gush 17:46 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet

3 000 EUR

25 Gush 19:32 Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  KLE  ·  Berat

Shitet

250 000 LEK

14 Gush 22:15 Terren/Offroad  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr xtrail

3 100 EUR

14 Gush 12:26 Terren/Offroad  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Vespa200

2 300 EUR

05 Korr 17:33 Terren/Offroad  ·  Aeon  ·  Cobra  ·  Malësi e Madhe

Atv cobra 220

1 500 EUR Çmimi me zbritje

05 Korr 09:48 Terren/Offroad  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Polaris RZR 1000 2021

20 000 EUR

03 Korr 20:40 Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  KLE  ·  Gjirokastër

Super mjet

1 200 EUR

27 Qer 18:41 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete italiane

80 EUR

22 Qer 18:43 Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  Kazer  ·  Tiranë

Kawasaki Kazer

600 LEK

04 Qer 22:20 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

HONDA X-ADV (2017) cmimi i diskutueshme

13 000 EUR

02 Qer 17:30 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tepelenë

Yamaha townmate 80 kubik trasmesion

600 LEK

29 Maj 12:26 Terren/Offroad  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

shitet motor 250

1 500 EUR

24 Maj 21:05 Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Krujë

Shitet kawasaki 125kb ne gjendje te mire

1 000 EUR

15 Maj 16:27 Terren/Offroad  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

MOTOR ME 4 ROTA

370 LEK

23 Pri 23:05 Terren/Offroad  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motorri

180 EUR Çmimi me zbritje

22 Pri 16:42 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Cagiva canyon 500cc

1 EUR


Dëshironi të udhëtoni në terrene të vështira apo off-road? Motorë off-road janë zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motor off-road me çmimet më të arsyeshme.


Motor për Terren dhe Off-Road të markave të ndryshme


MerrJep.al është platforma e duhur për adhuruesit e motorëve. Gjej motoçikleta off-road apo për terrene të vështira nga markat dhe modelet e ndryshme si: Honda VFR, Honda FMX, Kawasaki KLE, Lifan LF, Suzuki V-Strom, Yamaha XT, BMW F-Series, BMW GS, Aprilia MX dhe modele të tjera. Gjej motorë off-road me 150cc, 110cc, 125cc, 200cc, 750cc, 600cc, 650cc dhe shumë të tjerë vetëm në MerrJep.al.


Blej dhe shit Motorë Off-Road në MerrJep.al


Eksploroni natyrën me motor për terrene malore. Motorët off-road janë të dizajnuar për terrene jashtë rrugës normale dhe për të kaluar rrugë më të vështira. MerrJep.al ju ofron zgjedhje të madhe të motorëve off-road në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Posedoni motor për terrene të përdorur apo të ri? Ju mund ta shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani motorin tuaj në shitje. Mundësi për shitje është shumë e madhe, pasi që MerrJep.al vizitohet nga një numër i madh vizitorëve ditor të interesuar për motorë të ndryshëm.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione