Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazion cls - Makina Të gjitha në Vlorë

Audi , 8
Acura , 3
BMW , 2
Ford , 2
Nissan , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Fiat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion cls,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazion cls Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vlorë

polo 2015��1.4 automat R,line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

AUDI A4 2.5 NAFT AUTOMAT 2003 SUPER GJENDJE

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

Shitet Range Rover Evoue 2.2 naft automat

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

Mercedes-Benz E-Class E220 CDI Manual

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
09 Qer 17:45 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Vlorë

AUDI S8 fabrike 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Qer 17:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 45 AMG  ·  Vlorë

‼️Mercedes Benz GLA 45 AMG‼️

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Qer 17:44 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Vlorë

Audi S8 Plus 4.0 TFSI fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Vlorë

Vw passat cc 1.8tsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
05 Qer 10:17 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Vlorë

Ford Mondeo Full Options

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 17:07 Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Vlorë

Nissan Murano 2.5 Nafte Automat 2011 Gjendje perfekte

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

C Class W203 220 Nafte 2007 Automat GJENDJE PERFEKTE

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

GOLF 5 1.9 Nafte GOAL SUPER GJENDJE 3999€

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

2017 Range Rover Evoque

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
01 Maj 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 300  ·  Vlorë

Shitet mercedes benz cls 320 cdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 16:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

golf 2014��2.0 automat gtd full

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Cls320

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Vlorë

❌OKAZIONN 3600€ i pa disk A Class 2.0 Nafte Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 09:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

E250/4matic 2.2 ��nafte

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Vlorë

CLS Super Okazion

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 16:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Cls320

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 15:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

CLS 320 Nafte Super Okazion

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 13:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

CLS 320 Nafte Super Okazion 7000€

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 16:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Shitet/Ndrrohet Alfa-Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 14:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Vlorë

FREELANDER 2 STD4 2010 AUTOMAT 7200€

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 17:02 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Vlorë

(OKAZION) shitet Range Rover Sport 3.0 diesel 2011

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Cls 6999€ okazion

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Cls 320 6999€ okazion

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 19:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 15:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

13.300€ E250 NAFTE VETEM SHITET OKAZION

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Vlorë

‼️Mercedes C300 4-Matic AMG me paketa 4.3 AMG Line

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 12:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Vlorë

BMW 320 CD Coupe 2005 SHITET Ndrrohet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️E Class 280 Nafte ♣️0696807892

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 10:40 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️CHRYSLER 300 C Nafte ♣️0696807892

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

��-Mercedes-Benz ML320 Shitet/Nderrohet 8000€

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Mercedez benz

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

CLS 320 OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 21:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes ML350 cdi Bluetec 2014 21.000€ mundesi nderrimi

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 05:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion vetem per 1 jav!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 12:23 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Sht 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes benz E 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:51 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes benz E 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

Shitet okazioonn

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:11 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Vlorë

Rolot

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 15:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

�� , ������������ : Mercedes Benz C Class look 2005

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion cls | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione