Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Cordoba Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat Cordoba | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Mar 11:53 Makina , Tiranë

Seat

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 22:56 Makina , Tiranë

Seat Cordoba

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 13:55 Makina , Tiranë

Seat Cordoba

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 15:28 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.4 Benzine

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Sht 16:18 Makina , Tiranë

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 13:07 Makina , Tiranë

Ushit flm

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 15:28 Makina , Tiranë

Okazion seat cordoba 1.4 benx gaz 2003 me dok

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 16:08 Makina , Tiranë

Okazion seat cordoba 1.4 benx gaz 2003 me dok

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 16:05 Makina , Tiranë

OKAZJON

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 20:49 Makina , Tiranë

Seat cordobra

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 22:28 Makina , Tiranë

seat 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 10:30 Makina , Tiranë

Seat cordoba 1.9 naft ardhur nga zvicra

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:50 Makina , Tiranë

okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:50 Makina , Tiranë

okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:50 Makina , Tiranë

okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:56 Makina , Tiranë

seat gaz benzin

1 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 09:08 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.9 nafte, 1600 euro

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 11:58 Makina , Tiranë

shitet ndroet gaz benzin

1 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 15:24 Makina , Tiranë

Seat

15 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 21:40 Makina , Tiranë

Okazion per 2 dit

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 23:36 Makina , Tiranë

Shitet seat cordoba 1,4 gaz benzin

1 770 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:37 Makina , Tiranë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 13:02 Makina , Tiranë

Shitet seat cordoba 1,4 benzin gaz shum ekonomik

1 770 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:04 Makina , Tiranë

Okazion dere ne fund te javes

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 10:06 Makina , Tiranë

Shitet Seat Cordoba ne gjendje shume te mire cmimi i arsyesh

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 10:52 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 14:21 Makina , Tiranë

Okazion 1200 €

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 22:15 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 21:58 Makina , Tiranë

Shitet Seat

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 09:47 Makina , Tiranë

shitet

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 12:19 Makina , Tiranë

Seat Cordoba

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 08:28 Makina , Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 09:56 Makina , Tiranë

Shitet Seat Cordoba

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 12:54 Makina , Tiranë

shitet

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 00:30 Makina , Tiranë

Seat 2001

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 21:07 Makina , Tiranë

seat benzin gaz shitet ndrohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 23:30 Makina , Tiranë

Seat Cordoba Automatic

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 08:54 Makina , Tiranë

Shitet 1.4 benzinë gaz

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 13:13 Makina , Tiranë

��Okazion�� Seat Cordoba 1.9 TDI

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 14:57 Makina , Tiranë

seat cordoba

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Dhj 15:32 Makina , Tiranë

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 22:01 Makina , Tiranë

Tirane

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 15:46 Makina , Tiranë

Seat Cordoba dizel

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 13:03 Makina , Tiranë

Shitet Seat Gordoba

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 10:49 Makina , Tiranë

Seat cordoba

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 18:15 Makina , Tiranë

Shitet seat cordoba benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 12:00 Makina , Tiranë

Seat cordoba

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 23:34 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.4 benzin

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 00:40 Makina , Tiranë

seat

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 22:02 Makina , Tiranë

Shitet seat cordoba

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat Cordoba | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione