Publikuar: Tet 07 2021 11:36

Shitet seat cordoba 1,4 gaz benzin

EUR

Publikuar: Tet 07 11:36
Shikime: 5
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Xhamat e zinj jan me leje. Impianti gazit eshte i regjistruar ne leje . Eshte shum ekonomike. Gomat jan 90% te reja.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686999836

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione