Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Seat | Arosa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat Arosa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:47 ,

Seat Arosa

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 07:49 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 18:52 ,

��Okazion Seat arosa ��

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 04:15 ,

Seat Arosa 1.0 MPI Okazion

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:57 ,

Seat

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 13:16 ,

seat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 13:08 ,

Seat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 21:20 ,

Okazion

100 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 10:59 ,

Seat

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 02:04 ,

Seat

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 10:45 ,

Seat Arosa

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 13:47 ,

Shitet Seat arona

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 15:15 ,

Shitet Seat Arosa

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 12:25 ,

Seat arosa

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 15:19 ,

Tirane,Seat Arosa benzine-gaz 2002 ne super gjendje

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 12:19 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 09:29 ,

Seat Arosa

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 14:39 ,

Seat Arosa

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 10:53 ,

Seat Arosa

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 21:47 ,

Seat ngjyr blu

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 00:07 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 20:02 ,

Shes makinen

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 22:30 ,

Seat

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 07:47 ,

shitet urgjent super gjendje

600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 11:01 ,

Okazion!! Seat Arosa 1.4 benzin “ Automatike “

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Korr 14:29 ,

Seat Arosa benzin -97

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 18:09 ,

shitet per arsyr mosperdorimi

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 10:35 ,

Seat Arosa

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 16:43 ,

Shitet Seat Arosa

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 10:38 ,

makine ekonomike

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 13:25 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 10:52 ,

Shitet seat arosa 1.0 mpi 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 13:18 ,

Shitet seat arosa

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 23:25 ,

Seat Arosa 1.0

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 17:52 ,

Seat Arosa

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 08:39 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 21:40 ,

Shitet

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 08:22 ,

sest arosa 1.4 nafte me 3 pistona

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 17:50 ,

Seat Arosa 1.0 benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 12:14 ,

Shitet Seat Arosa 2002 1.0 Benzine Super ekonomike

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 08:44 ,

Shitet Seat Arosa 2002 1.0 Benzine Super ekonomike

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 21:41 ,

Shitet Seat Arosa 2002 1.0 Benzine Super ekonomike

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 14:40 ,

Shitet makine

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 13:15 ,

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 16:53 ,

Okazion seat arisa1.0 mpi benzine

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 01:59 ,

Seat Arosa

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Shk 11:51 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 13:05 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 09:41 ,

Seat Arosa benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 14:39 ,

Shitet Seat

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat Arosa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione