Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alhambra , 344
Altea , 729
Arona , 6
Arosa , 96
Cordoba , 326
Exeo , 22
Ibiza , 1661
Inca , 19
Leon , 867
Malaga , 1
Marbella , 2
Toledo , 225

Mijera njoftime per Seat ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.21 Sht 12:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 TDI 2015

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:05 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.2 benzine/gas

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 Makina , Tiranë

Seat Leon 1.9 nafte

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:49 Makina , Pogradec

Seat Altea XL 1.6 Gaz+Benzine 2007 manual me letra shqiptare

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:20 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 15:16 Makina , Fier

Shitet seat ibiza ne gjendje shum te mir 1.6 naft

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:13 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 14:37 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:35 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 Dyqani Makina , Durrës

Seat Altea 2.0 nafte automat full option

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Makina , Tiranë

Shitet Seat Leon 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:18 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Makina , Durrës

����SHITET SEAT LEON SPORT 2.0 AUTOMAT ����VITI 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea 1.6 Benzin

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza 1.4 diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Dyqani Makina , Fier

Seat Leon 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA MOTOR 1.4 TDI VITI 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Kukës

SEAT ALTEA XL 1.9 2007 me dogane

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT ALTEA 1.6 BNZ/GAZ MANUAL !!!!!!!

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Elbasan

Shitet seat benzin gaz letra 1 vit 1800 euro

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

Shes Seat Alhambra 2008 automat 1.9TDI 4950

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 2.0 TDI VITI 2006 E SAPO ARDHUR��������

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:08 Makina , Tiranë

Seat Altea XL 2.0 Nafte 2007 ✅️ Automat✅️

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:54 Makina , Tiranë

Seat Altea Automat 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina , Fier

SHITET SEAT ALTEA XL

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:41 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea XL 1.6 benzin-gas

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:40 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:40 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza viti 2010 1.2 benzin 69cv

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:39 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:39 Makina , Lushnjë

OKAZION SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:38 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea Style viti 2011 1.6 tdi 105 CV

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:34 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza ����

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Makina , Elbasan

SHITET SEAT ALTEA XL

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT ALTEA XL

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:11 Makina , Durrës

SEAT ALTEA XL OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:11 Makina , Elbasan

SHITET SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:11 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:05 Makina , Durrës

SEAT IBIZA OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:01 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 Makina , Lushnjë

OKAZION SEAT ALTEA XL

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 Dyqani Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Seat Ateca 2.0 Diesel -23

29 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:05 Makina , Kukës

Seat Altea Automat 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Kukës

Seat Altea 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Makina , Tiranë

Shitet Seat AlteaXL

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:35 Dyqani Makina , Durrës

����SEAT ALTEA 2.0 DIESEL MANUAL VITI 2011����

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Seat Exeo 2.0 tdi, automatike, viti 2012. Zvicra ��������

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:54 Makina , Kucovë

SEAT

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:01 Makina , Durrës

Seat altea xl

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kerkuar per Seat ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat ne shitje si: Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat ne Shitje


Keni Seat te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione