fiat grande punto evo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 54
Opel , 5
Audi , 4
Ford , 3
Toyota , 2
Volvo , 2
BMW , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat grande punto evo,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat grande punto evo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:08 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:53 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:53 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:53 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:52 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:52 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:43 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 ,

Shitet Body Kit S class 2016 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:49 Dyqani ,

Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:03 ,

Fiat Grande Punto Evo 1.3 naft 2011 - 3500€ diskutushem.

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:22 ,

Fiat grande punto evo 2010 1.4 benzin / gaz okazion

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:11 ,

Fiat Grande Punto Evo 2012

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 09:09 ,

fiat grande punto evo

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 23:55 ,

✅Opel Corsa�� ✅1.3 nafte ✅Viti 2007 ✅Kambio manuale 6+R ✅Ko

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 18:25 ,

Fiat punto gjendje super OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 17:59 ,

❗Kujdes❗ ❌OKAZION ❌ ⭕Shitet MERCEDES BENZ ✅VITI 2005 ✅Motor

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 17:58 ,

OKAZION.��������.....Super makina..... nxitoni��

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 17:58 ,

✅Mazda 6 �� ✅Viti.2006 ✅Motorri .2.0 naft ✅Ganxh terheqese

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 17:58 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 11:57 ,

Fiat punto

3 700 EUR Çmimi me zbritje

12 Pri 08:41 ,

Fiat Grande Punto EVO 1.3 Nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 10:51 ,

��CADDY 1.2 BENZIN 2017 88.000KM

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Pri 01:33 ,

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.4 BENZIN +GAZ 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 08:32 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:13 ,

opel

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:03 ,

shitett

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:13 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 11:46 ,

Shitet polo 2500 euro�� benxin-gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 20:38 ,

��Toke ne Sukth��.Cmimi OKAZION��

105 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 17:42 ,

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.2 BENZINE SUPER

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 08:55 ,

SHITEN CADRA PLAZHI

2 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Mar 17:15 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

4 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Mar 18:43 ,

��Timon w222 ��

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Mar 20:23 ,

��CADDY 1.2 BENZIN 70.000 KM

128 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Mar 19:11 ,

FIAT GRANDE PUNTO EVO BENZINE 2008

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 08:13 ,

Shitet fiat grande punto evo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 13:21 ,

Shiten llampa D1S Xeno 1500 lek copa

1 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 17:29 ,

��GOMA 245/40/R20��

7 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 20:52 ,

Shitet Inoksi pjeses ansore per mercedesE clas 2016 w213

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Jan 17:07 ,

Shitet Fiat Grande Punto Evo 1.3 Multijet Diesel

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 19:01 ,

Fiat Grande Punto Evo 2012 pa dogan

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 12:48 ,

⚡SHITET TIMON MERCEDES⚡ w222

500 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Dhj 20:08 ,

!!!!!!! ⚡TIMON MERCEDES W222⚡

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Dhj 14:43 ,

Fiat grand punto ,Super gjendje

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 22:27 ,

Land Rover Freelander 2.2 Diesel 4x4 SUPER GJENDJE

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 10:07 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 NAFTE VITI 2010 AUTOMAT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Tet 19:02 ,

Fiat punto evo

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 23:52 ,

Mercedes E270 dizel

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat grande punto evo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione