Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz b clas 2007 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 5
Toyota , 2
BMW , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz b clas 2007,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz b clas 2007 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Mercedes Benz E 280 4 MATIC Benzin/Gaz ����

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 09:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

B clas Automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 19:48 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 07:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 23:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

automat b clas

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

shitet b clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet b clas automat super gjendje telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

b clas automat super gjendje vetem telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet b clas automat me dogan super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat 1:8 naft super gjendje okazion

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 13:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz E 320 4 MATIC CDI 2007 ( AVANTGARDE )����

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Pri 13:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

GAZ / BENZINE Mercedes Benz E 280 4 MATIC 2007 ME DOGANE

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 14:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C class 220 CDI Automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 10:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B Clas Automat

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 13:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Elbasan

Range Rover Vogue 3.0 naft

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 20:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌❌❌❌SHITET GOLF 5 1.9 naft gjendja 10/10❌❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌❌❌❌❌❌Golf 5 super gjendje 1.9 naft ❌❌❌❌❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌SHITET GOLF 5 1.9 ❌

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 19:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌SHITET GOLF 5 1.9❌❌❌❌

40 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 5 1.9 SUPER GJENDJE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 04:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Kontakto para se iken✌️❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 naft Kontakto para se shitet✌️❌super gjendje❌❌❌❌❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Kontakto para se shitet✌️super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 19:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9 Kontakto para se iken✌️

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

"Golf 5 1.9 Naftë, , blini tani para se te largohet!

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet A class ndodhet ne Italy

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 23:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet B Clas 200 CDI

4 700 EUR

04 Sht 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Lushnjë

Benz B clas 180

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 11:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Lushnjë

Benz B clas 180

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 13:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Vlorë

Mercedez benz B Clas

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Lushnjë

Benz B clac 180

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 14:58 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

Bmw 730D 2007

4 999 EUR

30 Maj 09:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

C class

5 220 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 07:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Mercedez benz B clas Kambio Automat 0689400000

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 14:43 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.4 naft

11 Pri 17:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.4 naft

3 200 EUR

04 Pri 10:36 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

3 200 EUR

03 Pri 11:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.4 Naft

3 200 EUR

21 Dhj 15:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Librazhd

okazion golf 5 1.9 6 marshe manual

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 12:29 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta 1.4 nafte 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

projektor w203

1 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ ML 320 CDI FULLLL AMG

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

b clas automat

4 700 EUR

01 Korr 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Okazion c230 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet Benz B Clas 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz B Clas 170

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz b clas 2007 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione