Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sportiv - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 200
BMW , 194
Ford , 80
Fiat , 78
Toyota , 45
Smart , 39
Opel , 37
Alfa Romeo , 31
Seat , 30
Peugeot , 26
Porsche , 23
Land Rover , 22
Volvo , 21
Honda , 16
MINI , 14
Jaguar , 12
Mitsubishi , 10
Nissan , 9
Renault , 9
Hyundai , 8
Citroën , 8
Jeep , 5
Škoda , 4
Mazda , 3
Suzuki , 3
Lancia , 3
Chrysler , 2
Maserati , 2
Acura , 2
Dodge , 2
Saab , 2
Lexus , 2
Rover , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sportiv,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sportiv Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2009 Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Full Options

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 220 viti 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:05 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Fier

FIAT 500 ABARTH 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Tiranë

Audi S3 2.0Turbo 4x4

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Okazion!! Volkswagen Jetta 2.0 2015 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Makina  ·  BMW  ·  M4  ·  Tiranë

SUPER OKAZION! BMW M4 2015 85.000KM

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 06:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Full Options

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Mercedes-Benz C300

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2009 Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2007 Mercedes Benz C220 DIESEL PANORAMIC

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic ⁣

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2008 Mercedes Benz C300 4Matic

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC AMG STYLING

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC AMG STYLING Me targ

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Panorama Ful

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C300 4 matic ⁣i 2009 OKAZION !!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet 2010 Mercedes-Benz C300 4 Matic

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING Cmimi diskutueshem

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣ Cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Tiranë

U SHIT ✅ GLK 320 pa takse lluksi

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C200 CDI Avantgarde 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:09 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmw 320 2011 lci facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar XF 2.0d R-Sport Dynamic AWD 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:30 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

36 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:30 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET NDERROHET GOLF 6 GTI benzin+gaz

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

VW GOLF 5 ,1.9 NAFTE, VITI 2008, 6 Marshe

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300 4Matic 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C 300 BENZIN+GAZ 2013 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:00 Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

JIKRYPTON 4x4 Zeekr X 512Km

33 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes C300 AMG Styling

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

**VW GOLF 6 GTI 2.0 Fabrike Automat -12 Super full options**

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

MERCEDES C 300 BLUETEC /HYBRID / MOTORR 2143 cc MEGA FULL

21 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C300 2012 me 78 mije milje

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 07:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Shitet VW Touran

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 19:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Swiss Tuning Me Dogane 5500euro ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz Okazion C300 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 16:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Gtd

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 15:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tepelenë

Audi A6

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 BENZIN 4 MATIC 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 01:05 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW Seria 3 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sportiv | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione